3 Oglasa za posao za grad Ambassadorbet d.o.o.

Ambassadorbet d.o.o.

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Ambassadorbet d.o.o.

Premium PLUS

Serviser slot automata (Novi Sad)

Postavljen od Ambassadorbet d.o.o.

10 dana do isteka

Novi Sad

80000-120000 din

Pozicija:

Serviser slot automata

Organizacija:

Kompanija Ambassadorbet

Opis posla:

Kompanija Ambassadorbet, koja se bavi priređivanjem igara na sreću na 30 lokacija, traži servisera čije bi dužnosti bile:

  • Popravka kvarova i redovan servis na automatima za igre na sreću
  • Obilazak lokacija radi kontrole funkcionisanja automata
  • Održavanje računara i računarskih mreža
  • Otklanjanje hardverskih, softverskih i mrežnih problema

Potrebna znanja i veštine:

  • Osnovno poznavanje računarskih mreža, kao i računarske tehnike (hardver i softver)
  • Minimum srednja stručna sprema
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju prijavu preko sajta klikdoposla za više informacija i dogovor oko intervjua.

Pridružite se našem timu u kompaniji Ambassadorbet i radite u dinamičnom okruženju sa mogućnošću napredovanja!

Menadžer/ poslovođa (Novi Sad)

Novi Sad

po dogovoru

Pozicija:

Menadžer manjeg broja lokala

Kompanija Ambassadorbet, koja se bavi priređivanjem igara na sreću na 30 lokacija

Opis posla:

  • Realizacija administrativnih aktivnosti u vezi sa zaposlenima koji rade u poslovnicama
  • Obuka i motivacija zaposlenih u cilju realizacije postavljenih ciljeva
  • Praćenje situacije na nivou poslovnica i izveštavanje o promenama i rezultatima rada
  • Vođenje evidencije o prihodima i rashodima svojih poslovnica

Od kandidata se očekuje:

  • Iskustvo u vođenju tima na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Izražene komunikacione i pregovaračke veštine

Nudimo:

  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja
  • Adekvatnu zaradu
  • Fleksibilno radno vreme

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju prijavu na navedeni kontakt preko sajta klikdoposla za više informacija i dogovor oko intervjua.

Pročitaj više
Operater na uplatnom mestu (Novi Sad)

14 dana do isteka

Novi Sad

50000-80000 din

Potrebni operateri u Ambassadorbet kladionicama u Novom Sadu.

Opis posla:​

  • Prijem, uplata i isplata tiketa
  • Uplata i isplata na automatima
  • Komunikacija sa igračima i pružanje potrebnih informacija
  • Posluživanje pića
  • Briga o bezbednosti novčanih sredstava

Uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Profesionalan i ljubazan odnos sa gostima
  • Iskustvo nije potrebno

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00