2 Oglasa za posao za grad AQUA AIR DOO

AQUA AIR DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi AQUA AIR DOO

Izdvojeni oglas

Administrativni radnik

Postavljen od AQUA AIR DOO

29 dana do isteka

Aqua Air je ovlašćeni distributer Primago sistema, aparata koji poseduju čitav spektar funkcija, a brinu o kvalitetu vazduha i kvalitetu vode za piće.

Tražimo motivisane ljude da se pridruže našem timu na poziciji:

ADMINISTRATIVNI RADNIK

(Beograd)

Tvoja zaduženja bila bi:

Administracija svakodnevne poslovne dokumentacije, prijem pošte, organizacija poslovnih sastanaka

Korespondencija sa poslovnim partnerima preko e-maila i telefonom

Arhiviranja i zavođenja dokumentacije i briga o istoj

Izrada izveštaja po nalogu neposrednog rukovodioca

Šta možeš dobiti od nas:

Priliku da gradiš karijeru u mladom i podsticajnom timu

Prijatnu radnu atmosferu

Obezbeđenu obuku i stalnu mentorsku podršku

Mogućnost napredovanja

Trebalo bi da imaš:

Minimum SSS

Dobru organizovanost i pedantnost

Ozbiljnost i profesionalnu odgovornost

Ljubaznost u komunikaciji sa klijentima

Ako misliš da je ovo šansa za tebe - PRIJAVI SE online ili pozovi 060/7670009.

Unapred se zahvaljujemo svim kandidatima koji se jave na konkurs.

Komercijalista

30 dana do isteka

Više gradova

Beograd

Nudimo Vam:

Prijava, stalni radni odnos na neodređeno vreme

Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju

Bonuse

Razvoj veština putem obuka i treninga u zemlji i inostranstvu

Mentorska podrška u profesionalnom razvoju

Team building

Konteste

Očekujemo od Vas:

Pozitivan i profesionalan stav

Težnja ostvarivanju što boljih rezultata

Entuzijazam

Želja za učenjem i napredovanjem

Strpljenje i ljubaznost u komunikaciji sa klijentima

Trebalo bi da imate:

Minimum SSS

Dobre komunikacione i organizacione sposobnosti

Ozbiljnost i profesionalna odgovornost

Timska orijentisanost

Vozačka dozvola

A čeka Vas:

Prodaja proizvoda kompanije

Komunikacija i koordinacija sa klijentima

Analiza postignutih rezultata

Saradnja sa članovima kompanije

Prijavite se ONLINE ili POZOVITE 060/7670009.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00