1 Oglasa za posao za grad Avenija nekretnine

Avenija nekretnine

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Avenija nekretnine

Agent za nekretnine

Postavljen od Avenija nekretnine

10 dana do isteka

Niš

Oglas za posao: Agent za nekretnine u AVENIJA&EXPROLUX NEKRETNINE

Nekretnine su Vaša strast i ljubitelj ste akcije? Brzo razmišljate i odlučni ste kada se radi o postizanju rezultata? Zanos je Vaše drugo ime, a opuštenost zaštitni znak? Postanite deo našeg tima! Agencija AVENIJA&EXPROLUX NEKRETNINE je specijalizovana za prodaju, kupovinu i izdavanje u zakup nekretnina u Nišu i okolini i potrebno joj je pojačanje tima!

Jedno od najatraktivnijih i najperspektivnijih zanimanja u poslednjih desetak godina je profesija Agenta za nekretnine. Promet nekretnina je oblast koja već godinama pokazuje najveći trend rasta i pruža mogućnost velikog profesionalnog napretka i finansijskog uspeha koji je teško ostvariv kod većine drugih zanimanja.

Segment real estate-a se ubrzano razvija, i došlo je do povećane potrebe za talentovanim ljudima svih profila, koji bi svoja znanja dogradili i unapredili u oblasti prometa nekretnina. Posao sa nekretninama podrazumeva određena znanja iz oblasti prava, finansija, građevine i marketinga. Sve te oblasti zajedno, čine jednu dinamičnu, odgovornu, kreativnu i veoma zanimljivu profesiju. Zato smo voljni da svojim zaposlenima pružimo potpuno besplatnu edukaciju i obuku!

Edukacija - besplatna i profesionalna

Avenija&eXPROLUX nekretnine je razvila sistem profesionalne obuke, koja je besplatna i koja svakom polazniku, našem budućem zaposlenom, bez obzira na prethodno radno iskustvo i obrazovanje, omogućava da se profesionalno bavi direktnom prodajom.

Potrebna znanja i veštine:

  • Min. SSS
  • Odlične organizacijske, komunikacijske i prezentacijske sposobnosti
  • Fleksibilnost i samoinicijativnost
  • Usmerenost na postizanje ciljeva
  • Visok nivo odgovornosti, profesionalnosti u pristupu klijentima
  • Spremnost i želja za rad na terenu
  • Strast u poslu, želja za poslovnim uspehom i izazovima
  • Spremnost za rad u dinamičnom i zahtevnom okruženju
  • Korišćenje MS Office programa
  • Pouzdanost, tačnost i uverljivost
  • Profesionalno ponašanje i odevanje

Šta Vas očekuje:

  • dinamičan posao u prijatnom radnom okruženju u centru grada Niša;
  • savremeno opremljeno i fleksibilno radno okruženje;
  • timska usmerenost;
  • sticanje iskustava iz oblasti kupoprodaje, prava, finansija, poreza, građevinarstva, arhitekture, i psihologije posredništva nekretnina i
  • obrazovanje u oblasti menadžmenta nekretnina.

Najčešća pitanja:

  1. Da li tražite nove saradnike?

Da. Uvek smo otvoreni za nove ambiciozne saradnike.

  1. Da li mi je potrebno iskustvo za agenta za nekretnine?

Ne zahtevamo prethodno iskustvo. Svakog novog saradnika uvodimo u naš proces rada, koji je plod višegodišnjih iskustava.

  1. Koliko ću zaraditi?

To u potpunosti zavisi od vas. Visina vaše zarade zavisi samo od vašeg zalaganja.

  1. Šta očekujete od novog saradnika?

Naši saradnici su ambiciozni, dinamični i rade timski, ali i samostalno. Sve to očekujemo i od novih saradnika.

  1. Koji je opis posla agenta za nekretnine?

Posao je kombinacija kancelarijsko-terenskog rada.

  1. U kom delu Srbije se obavlja posao?

Avenija nekretnine je agencija specijalizovana za prodaju i zakup nekretnina u Nišu i okruženju.

  1. Koje je radno vreme agencije?

Radno vreme agencije je radnim danima od 09-17h, vikendom od 09-14h.

Kako do posla?

Dostavite svoj CV na avenijanekretninenis@gmail.com i mi ćemo Vas kontaktirati.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00