8 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Poslovi bez radnog iskustva Beograd

Pretražite najaktuelnije poslove bez radnog iskustva u Beogradu. Aplicirajte jednostavno za poslove bez radnog iskustva u Beogradu u samo par klikova.

Izdvojeni oglas

Poslovi čišćenja i održavanja zgrada

Postavljen od Bakara d.o.o.

9 dana do isteka

Više gradova

Firmi iz Beograda koja se bavi tehničkim odžravanjem zgrada potrebni radnici na poslovima čišćenja - održavanja higijene zgrada u Beogradu.

Početna plata je 40.000 dinara.

Vaše biografije šaljite preko sajta klik do posla ili na email: bakarabeograd@gmail.com

Za više informacija pozovite nas na telefon:  060 5207209‬

Radnik/ radnica za pakovanje primljenih porudžbina

Postavljen od MOJA PIJACA DOO

20 dana do isteka

Moja Pijaca doo – internet prodaja koja posluje po principu porucivanja “danas za sutra”: voca, povrca, zrnastih i jezgrastih namirnica, susenog voca, orgnaskih, suhomesnatih, mlecnih proizvoda.

Radi prosirenja poslovanja otvara se pozicija:

RADNIK/CA ZA PAKOVANJE primljenih porudzbina

Radno iskustvo je pozeljno u trgovini sa istim proizvodima

Radno vreme:

pon – pet:

Prva smena: 06h – 14h

Druga smena: 12h-20h

svaki drugi vikend: subota ili nedelja, po dogovoru

Opis posla:

- primanje porudzbina (putem mail-a)

– pakovanje namirnica po nalogu porudzbenice

– pracenje zaliha robe

– porucivanje robe od dobavljaca

– odrzavanje hgijene radnog prostora

-razvrstavanje robe po kvalitetu

Potrebni kandidati koji su:

- pedantni

– dinamicni

– timski orjentisani

– spremni na duze vremensko angazovanje

Svojim zaposlenima nudimo:

- redovna zarada

– prijava

– obuka

– rad u dobrim medjuljudskim odnosima

Kandidati koji udju u uzi izbor bice kontaktirani

Radne biografije slati na:

posao@mojapijaca.rs

Vise informacija na:

060/3170-832

Pročitaj više
Administracija u firmi koja se bavi logistikom

Postavljen od TIM omladinska zadruga

Omladinskoj zadruzi Tim potreban omladinac sa završenim Saobraćajnim fakultetom za administraciju u velikoj logističkoj kući. Potrebno je znanje MS Office, rad je na duži vremenski period, cena sata 250,00 dinara, plaćeni doprinosi. Mogućnost i stalnog zaposlenja. Poslati CV ili se javiti na 063/300-422

Pročitaj više
Pomoćni poslovi u trgovini (rad u buticima)

Postavljen od OZ Central

14 dana do isteka

Potrebni  omladinci za pomoćne poslove u trgovini (rad u buticima).

Cena sata 240 RSD

Mesto rada: Beograd

Prijave  na 011/303-55-95 ili 060/303-55-95

Biografije slati na  konkurs@ozcentral.rs ,  putem sajta www.ozcentral.rs

Pročitaj više
Telefonisti

Postavljen od Naxis Taxi

22 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Potrebni telefonisti/telefonistkinje za rad u radio centru taxi službe, rad na telefonu, radno vreme 6h dnevno, odlični uslovi rada, redovna isplata zarade, mogucnost napredovanja, slobodni dani.

Pročitaj više
Junior operater pakovanja

Postavljen od NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

32 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Junior operateri pakovanja u našem sektoru proizvodnja hrane i ambalaže - rad na traci za mašinom – pakovanje gotovih proizvoda.

Junior magacioneri pikeri za rad u magacinu -  odvajanje – pikovanje gotovih proizvoda pomoću hand-held uređaja i po potrebi pomoć pri utovaru/istovaru robe.

radno vreme u 3 smene (noćni rad je uvećan 30%) po 8h, radne subote (prekovremeni rad je uvećan 26%) po potrebi, angažovanje na duži vremenski period

mesečna neto zarada za pun fond sati je oko 50.000,00 dinara (u zavisnosti od broja noćnih smena) bez prekovremenog rada, 13. plata (srazmerno efektivnim radnim satima provedenim na radu u prethodnoj godini)

Za prijavu slati CV na mejl konkurs@nefertiti.rs, sa naznakom zavisno za koju se poziciju prijavljujete JUNIOR OPERATER PAKOVANJA / JUNIOR MAGACIONER PIKER
ПРЕ 2 ДАНА
nefertiti_oz – још објава
Прикажи још објава

Pročitaj više
Radnici za lepljenje deklaracija

41 dan do isteka

Omladinskoj zadruzi potrebni radnici za lepljenje deklaracija.

Rad je u dve smene, obezbeđen prevoz do firme.

Dnevnica je od 1.920,00 do 2.080,00 dinara.

Poslati CV ili se javiti na 063/300-457

Pročitaj više
Radnici za očitavanje bar kodova

45 dana do isteka

Omladinskoj zadruzi Tim hitno potrebni radnici za očitavanje bar kodova na garderobi.
Radi se se od 21 do 23 januara. Cena sata 300,00 dinara.
Javiti se na 063/300-457

Pročitaj više

Posao bez radnog iskustva Beograd

Naš najveći grad pruža najviše oglasa za posao bez radnog iskustva. Ukoliko tražite posao a nemate iskustva na pravom ste mestu

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00