5 Oglasa za posao za kategoriju Arhitektura

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

Grad

Izdvojeni oglas

Arhitekta

Postavljen od Speccon doo Beograd

9 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Speccon | Retail Design Agency & Brand Consultancy

Speccon je retail design agencija sa sedištem u Beogradu, koju čine projektni biro i proizvodnja. Osnova našeg poslovanja jeste osmišljavanje, projektovanje i opremanje prodajnih prostora. Dodatno, bavimo se i kreiranjem novih i unapređenjem postojećih brendova. U našem svakodnevnom radu to podrazumeva kontinurani razvoj i uvođenje inovativnih rešenja koja klijentima omogućavaju bolju komunikaciju i prodaju, a potrošačima povezanost sa brendom.

Raspisujemo konkurs za prijem dva nova člana tima na poziciji :

Arhitekta

Opis radnog mesta:

• Rad na izradi tehnoloških projekata sa dispozicijom opreme i prodajnih kategorija;

• Rad na izradi pripadajućih šema, vizuelizacija i priloga potrebnih za IDP;

• Rad na dizajnu i razvoju projekata, idejnih rešenja i koncepata u oblasti retail industrije;

• Učešće i saradnja sa ostalim članovima projektnog tima u izradi projekta;

• Komunikacija i biliska saradnja sa timom za implementaciju tokom procesa izrade i realizacije projekata;

• Koordinacija i komunikacija sa partnerskim kompanijama u fazi realizacije projekata;

• Obilazak objekata i lokacija koje su predmet izrade i realizacije projekata;

• Vođenje administracije vezane za izradu i implementaciju projekata u skladu sa internim procedurama;

Uslovi:

• VŠS/VSS – tehničkog / arhitektonskog usmerenja;

• Najmanje dve godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;

• Rad sa aplikacijama za projektovanje (AutoCad, ArchiCad, SketchUp);

• Dobro poznavanje rada na računaru (Windows, MS Office);

• Sposobnost odgovornog individualnog, kao i efikasnog timskog rada;

• Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač);

• Aktivno znanje engleskog jezika;

Nudimo:

• Rad u energičnom i proaktivnom timu;

• Priliku za lični i profesionalni razvoj u brzorastućoj kompaniji;

• Iskustvo u kreiranju ideja, brendova i proizvoda;

• Stimulativna primanja u skladu sa ostvarenim rezultatima;

Ukoliko smatrate da zadovoljavate uslove konkursa i imate želju da postanete deo našeg uspešnog tima, a pritom ste vredni i odgovorni, molimo Vas da dostavite CV i portfolio, ili bilo koji drugi dokument za koji smatrate da će utvrditi Vašu prijavu (pismo preporuke i drugo) elektronskim putem na hello@speccon.rs . Sve prijave će biti detaljno razmotrene, a biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Postanite deo našeg tima!

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Arhitekta

Postavljen od Arhimod doo

15 dana do isteka

Potreban nam je arhiktekta sa iskustvom i vozačkom dozvolom B kategorije.

Lokacija posla je Moše Pijade br. 8, Vrčin.

Za više informacija pozovite nas putem kontakt telefona na broj: 060/0607-002

Pročitaj više
Diplomirani inženjer arhitekture

Postavljen od Panon's doo Stara Pazova ogranak Juli projekt

3 dana do isteka

Projektni biro Juli projekt bavi se projektovanje i dizajnom enterijera. Zbog proširenja delatnosti raspisuje konkurs za radno mesto:

DIPLOMIRA INŽENJER ARHITEKTURE

Uslovi:

· VII stepen stručne spreme

· Diplomirani inženjer arhitekture

· Radno iskustvo u projektovanju od minimum 3 godine

· Licence

· Poznavanje rada u AutoCad u,

Sketch up u, 3D MAX, Photoshop u i Microsoft Office paketu

·Vozačka dozvola B kategorije (poželjno)

Opis posla: Izrada projektne dokumentacije arhitektonskih/građevinskih projekata u skladu sa projektnim zadatkom i važećim zakonima, pravilnicima i urbanističkim uslovima

Izrada opšte,tekstualne, grafičke i druge dokumentacije za projekte

Molimo da se jave kandidati sa teritorije grada Beograda.

Konkurs je otvoren do 13.06.2020. godine. Zainteresovani kandidati koji ispunjavaju navedene uslove mogu poslati svoju biografiju sa propratnim pismom na e-mail:

juliprojektoffice@gmail.com.

Pročitaj više
Arhitektonski tehničar ili arhitektonski inženjer

Postavljen od ARHITEKTONSKI BIRO AG PROJEKT

16 dana do isteka

Projektnom birou AG PROJEKT potreban arhitektonski tehničar ili arhitektonski inženjer sa poznavanjem rada u Archicad-u (minimum 22. verzija), za rad na poslovima izrade projektne dokumentacije objekata u postupku ozakonjenja, kao i razrade novoprojektovanih idejnih rešenja.

Iskustvo kao i licenca nije presudno, bitna je volja za napredovanjem, učenjem i kolektivnom saradnjom.

Moguć je i rad od kuće.

Prijava u stalni radni odnos.

Poslati CV na sledeći meil JLNGRBA@GMAIL.COM

Pročitaj više
Arhitekta/Inženjer prerade drveta m/ž

Postavljen od Partners&Orka

75 dana do isteka

 Partners & Orka reklamna agencija za svog
renomiranog klijenta  iz Beograda firmu Planeta Technology radi zakup oglasnog
prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Arhitekta/Inženjer
prerade drveta m/ž

Mesto rada: rad u birou / Borča- Zrenjaninski put

Opis poslova:

Rad u birou projektovanje, razrada, eneterijera (nameštaja)

Uslovi rada su:

-VSS

-Prednost posedovanje vozačke dozvole B kategorije ali nije neophodan uslov

- Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum dve godine

Poslodavac
nudi:

-Zaradu od 600 do 800
evra  srazmerno radnom iskustvu

-Ugovor o radu na
neodređeno vreme posle probnog rada od 2 meseca

-Profesionalno
usavršavanje

-Radno
vreme od 8-16h radnim danima, svaka druga subota je radna od 8-14h mogućnost
dogovora

Napomena:

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se

njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja

kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Bliže
informacije I prijave putem sms poruke ili pozivom na broj poslodavca Radenko: 063/8077426

Prijave slati na
E-mail: radenko.r@gmail.com

Oglas je aktuelan 15 dana od dana postavke oglasa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju
posao.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00