1 Oglasa za posao za grad LS PREMIUM CAR D.O.O.

LS PREMIUM CAR D.O.O.

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi LS PREMIUM CAR D.O.O.

Vozač B kategorije

Postavljen od LS PREMIUM CAR D.O.O.

67 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Poslodavac: LS PREMIUM CAR

Lokacija: TC Enjub, Jurija Gagarina 227, Novi Beograd

Opis posla:
LS PREMIUM CAR traži iskusne vozače B kategorije da se pridruže našem timu!

Nudimo:

  • Fleksibilno radno vreme koje se prilagođava Vašim potrebama.
  • Redovnu isplatu na 15 dana kako biste uvek bili sigurni u svoju zaradu.
  • Mogućnost rada sa službenim vozilom, sa zaradom od 80.000 do 150.000+ RSD.
  • Mogućnost rada sa sopstvenim vozilom, sa zaradom od 150.000 do 230.000+ RSD.
  • Dodatni bonusi kao nagrada za Vaš trud i angažovanje.
  • Ugovor o stalnom radnom odnosu ili ugovor o dopunskom radu.

Uslovi:

  • Vozač sa B kategorijom.
  • Poverenje, tačnost i profesionalnost su na prvom mestu.

Ako ste vozač sa B kategorijom kojem su poverenje, tačnost i profesionalnost na prvom mestu, želimo da Vas upoznamo!

Prijave putem telefona:

  • +381 61 190 15 91

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti putem telefona.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00