3 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao magacionera Niš

Pogledajte najaktuelnije poslove za magacionere u Nišu i aplicirajte preko naše platforme.

Magacioner, Niš-Beograd

Postavljen od Omladinska zadruga BULEVAR

8 dana do isteka

Niš

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Za rad u mestu Šimanovci (Beograd) potrebno više izvršilaca na poziciji: Magacionera

Opis posla:
-Potrebni studenti do 26 godina i nezaposlena lica do 30 godina
-Prijem robe, skladištenje i pozicioniranje robe u magacinu
-Deklarisanje
-Prijem i komisioniranje robe RF uređajima
-Pakovanje, prepakivanje i obeležavanje robe prilikom komisioniranja u skladu sa nalozima i vrsti robe
-Utovar i istovar robe prilikom prijema i otpreme
-Kontrola robe prilikom prijema i izdavanja

Uslovi rada:
-Obezbeđen besplatan smeštaj i prevoz za zaposlene koji nisu iz Beograda
-NK/SSS
-Poželjno prethodno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
-Radno angažovanje na duži vremenski period

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/6001655

011/3650-156

011/3650-157

011/3650-158

011/3650-159

Email-om:

poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Postavljen od HR Bulevar doo - kadrovske usluge

24 dana do isteka

Niš

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Opis posla:

-NK/SSS

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Magacioner, Niš-Beograd“

Pročitaj više
MAGACIONER

Postavljen od Gala luks d.o.o

45 dana do isteka

Više gradova

35000-50000 din

PROIZVODJACU ZDRAVE HRANE  sa lancem maloprodajnih objekata

POTREBAN -  MAGACIONER, lokacija Makis

zarada :  45.000  pocetna,  plus  prevoz

radno vreme :  8H-16h

slobodni dani :  1,  i svaka druga subota

CV  SLATI NA E MAIL        KONTAKT@GALALUKS.RS

Pročitaj više

Poslovi magacioner Niš

Posao magacionera obuhvata rukovanje robom u skladištu koje mu je dato na odgovornost.

Posao magacionera obuhvata

Rad na prijemu, sortiranju, pakovanju i izdvajanju robe kao i precizno vođenje stanja robe

On je odgovoran i za održavanje magacina urednim

Plata magacionera u Nišu može biti od 400 evra pa na više

Poželjno je da magacioner zna da upravlja viljuškarom, da ima položenu vozačku dozvolu B kategorije i da poseduje solidno poznavanje rada na računaru.

Poslovi magacionera u Nišu je kategorija gde je velika potražnja za radnicima.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00