1 Oglasa za posao za grad MAGIC PRO DOO

MAGIC PRO DOO

Filter oglasa

Izaberite grad
Izaberite kategoriju
Izaberite tip posla
Stručna sprema
Plata u dinarima

Poslovi na vaš email

Kategorije
Grad

OGLAS
OGLAS

Oglasi MAGIC PRO DOO

Sekretar/ administrator

Postavljen od MAGIC PRO DOO

6 dana do isteka

Niš

po dogovoru

Oglas za Posao: Administrativni radnik

Opis posla:

  • Upravljanje telefonskim pozivima i tokovima dokumenata
  • Korišćenje potrebne tehnike za obavljanje radnih zadataka (npr. aparata za kopiranje)
  • Dočekivanje i usluživanje klijenata, poslovnih partnera i zaposlenih
  • Nabavka kancelarijske opreme i drugih potrebnih dobara
  • Obrada i ažuriranje dokumentacije
  • Fakturisanje
  • Priprema i organizacija prijema i slanja roba putem kurirskih službi, kao i evidentiranje prijema i isporuka
  • Obavljanje operativnih poslova vezanih za kadrovsku evidenciju

Potrebne kvalifikacije:

  • IV stepen stručne spreme ekonomskog usmerenja
  • Prednost za kandidate sa iskustvom u administrativnim poslovima
  • Sistematičnost u radu i sposobnost rada u timu
  • Dobro razvijene komunikacione veštine
  • Poznavanje rada na računaru, posebno MS Office paketa

Nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja
  • Obezbeđena potrebna oprema za siguran i komforan rad
  • Mogućnost napredovanja u okviru sektora i drugih sektora prema sposobnostima
  • Mogućnost usavršavanja veština kroz obuke

Ukoliko ste zainteresovani, molimo Vas da pošaljete svoj CV

Pročitaj više

Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.

KLIKDOPOSLA

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00

Klikdoposla © Copyright 2024 All Rights Reserved

Uslovi korišćenja

Poslovi po gradovima