1153 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

Grad

Higijeničarka/ higijeničar

Postavljen od Moment VMV doo

35 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Potrebne radnice/radnici na poslovima održavanja higijene u marketima.

Obuka obezbeđena.

Mesto rada Beograd (Dorćol, Novi Beograd, Vračar)

Smenski rad:

  • održavanje marketa Dorćol, Novi Beograd- smene od po 8h (6h-14h, 14h-22h)
  • održavanje marketa Vračar- samo prepodnevna smena od po 8h (6h-14h)

Zainteresovani se mogu javiti na telefon 060/088-04-23 ili putem mail-a.

Pročitaj više

Premium oglas

Prodavac

Postavljen od Tim511doo

49 dana do isteka

po dogovoru

Potreban nam je:

Prodavac

Beograd

Uslovi:

  • Minimum III stepen strucne spreme
  • Radno iskustvo neophodno u istom ili sličnom poslu
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije (obavezno iskustvo)
  • Poznavanje rada na računaru, aktivno znanje rada u MS Office paketu
  • Dobre veštine komunikacije

Opis zaduženja:

  • Pruža kvalitetnu uslugu potrošačima
  • Radi na kasi i naplaćuje prodatu robu potrošačima (boje i lakovi, ostali materijali za završne radove u građevini)
  • Prijem robe u magacin
  • Trebovanje robe
  • Vrši manipulaciju robe i izlaze na prodajne police
  • Kontrola i održavanje higijene prodajnih prostorija
  • Prati asortiman i želje potrošača

Nudimo:

  • Odlične uslove za rad
  • Mogućnost napredovanja
  • Redovna primanja

Pročitaj više
Vozač B kategorije

Postavljen od PREDRAG PETAKOVIC PR PD TRANSPORT

34 dana do isteka

Firma koja je u direktnoj saradnji sa kompanijom CarGo, uspešno posluje u oblasti prevoza putnika.
Vozači će obavljati prevoz putnika na teritoriji Beograda. Radno iskustvo na sličnim poslovima je poželjno, ali ne i obavezno.

Uslovi rada:

Budućim vozačima je potrebno:

- da poseduju vozačku dozvolu B kategorije više od 5 godina

- da nisu osuđivani i da se protiv njih ne vodi krivični postupak

Dužnosti:

Dužnosti svakog vozača su:

- da vodi računa o bezbednosti, ispravnosti i higijeni vozila koje je zadužio

- da se ponaša u skladu sa propisima firme

- da vozi u skladu sa propisima i pravilima u saobraćaju

- ljubaznost, pedantnost, disciplina i želja za radom i napredovanjem.

Našim vozačima nudimo:

- sigurna i redovna primanja u skladu sa njihovim radom i zalaganjem

- raspolaganje službenog vozila koje vozač zaduži

- mogućnost napredovanja

Mole se ozbiljni kandidati koje interesuje zaposlenje da se jave direktno na broj telefona kako bi im se zakazao sastanak za dalje informacije.
Kontakt telefon:
0616895029

Pročitaj više
Pomocni radnik/ica(centar grada)

Postavljen od Gala luks d.o.o

Beograd

50000-80000 din

Poznatom ugostiteljskom lancu potrebni pomocni radnici u sanku i  kuhinji

Radno vreme:

-od 8h- 23h po smenama

-1 slobodan dan u dogovoru

Nudimo:

-Prijavu

-Platu od  45,000 rsd-60,000 rsd +obrok+kafa+sok

Potrebni:

-vredni,ljubazni,odgovorni kandidati

Za vise informacija pozovite

060/714-0003      064/659-8818

Pročitaj više
Konobar-šanker

Postavljen od Urban Mikroinvest Beograd

Potreban konobar-šanker sa iskustvom za rad u kafeu na Vračaru na prometnom mestu.Uslovi odlični.

Pročitaj više
Pomocni kuvar/ica(centar grada)

Poznatom ugostiteljskom lancu potrebni radnici na poziciji pomocni kuvar/ica

-od 7h- 22h po smenama

Nudimo:

-Prijavu

-Platu od  50,000 rsd-75,000 rsd +obrok+kafa+sok

Potrebni:

Pročitaj više
Konobar/ šanker

Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA DANIVIZARD

po dogovoru

Potreban nam je konobar/ šanker.

rad u kafeteriji u okviru sportskog objekta

OMLADINSKA ZADRUGA “DANIVIZARD”

Ulica: Čarlija Čaplina 39, hala Aleksandar Nikolić (hala Pionir) Ledena dvorana, Beograd

tel/fax; +381 (011) 3292-676; 2768-441 065/6890171

email: oz.vizard@yahoo.comwww.omladinskazadrugadanivizard.co.rs

Tehnička podrska klijentima banaka i drugih finansijskih institucija

-ažuriranje baze podataka

-pružanje potrebnih informacija klijentima

-sa i bez radnog iskustva

-početna plata 45.000 dinara

tel/fax; +381 (011) 3292-676; 2768-441

email: oz.vizard@yahoo.com

www.omladinskazadrugadanivizard.co.rs

Pročitaj više
Fizički radnici na gradilištu

po dogovoru

Potrebni su nam fizički radnici na gradilištu.

-pomoćni poslovi na gradjevini

-pozeljno radno iskustvo

-dnevnica 3.000 rsd

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00