3 Oglasa za posao za kategoriju Nekretnine

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Poslovi Nekretnine

Istaknuti oglas

Agent za nekretnine

Postavljen od Pollere doo

31 dan do isteka

Više gradova

35000-50000 din

Osoba za Posredovanje u Prometu Nekretnina

  • Trajanje: Duži vremenski period
  • Uslovi: Obavezna licenca
  • Radno vreme: Po dogovoru
  • Prijava: Po dogovoru
  • Plata: Po dogovoru
  • Procenat: Po dogovoru
  • Početak posla: Odmah
  • Radno iskustvo: Potrebno
  • Dodatne informacije: Za više informacija pozovite ili uz CV postavite pitanje.

Pročitaj više
Agent za promet nekretnina

Postavljen od ETAGI COM DOO

10 dana do isteka

Oglas za posao Etagi com: Agent za promet nekretnina - Beograd

Ukoliko ste licencirani agent za promet nekretnina ili imate ambiciju da postanete, sa ili bez iskustva, dobrodošli ste da se prijavite za posao.

Opis posla:

  • Savetovanje klijenata o tržištu nekretnina, cenama, uslovima prodaje/iznajmljivanja i drugim relevantnim informacijama.
  • Pomoć klijentima u definisanju njihovih potreba i zahteva za nekretninama.
  • Analiza tržišta i nekretnina.
  • Vođenje baze podataka objekata i klijenata.
  • Održavanje dugoročnih profesionalnih odnosa sa klijentima.
  • Privlačenje novih klijenata.
  • Organizacija pregleda nekretnina za potencijalne kupce ili zakupce.
  • Pregovaranje između ugovornih strana kako bi se postigao dogovor o ceni i uslovima.
  • Priprema i zaključivanje ugovora o kupovini ili zakupu nekretnine.
  • Gradnja i održavanje odnosa s drugim agentima za nekretnine, bankama, pravnicima i drugim stručnjacima u industriji nekretnina.

Kvalifikacije:

  • Poznavanje ruskog ili engleskog jezika na minimum B2 nivou.
  • Komunikativnost, ljubaznost i pozitivan pristup.
  • Organizacione sposobnosti i samoinicijativa.

Kompanija obezbeđuje:

  • Besplatnu obuku.
  • Oglašavanje o trošku preduzeća.
  • Udobnu lokaciju kancelarije na Vračaru.
  • Rad u mladom i uspešnom kolektivu.
  • Konstantnu edukaciju i podršku.
  • Mogućnost napredovanja i visokokvalitetnu obuku za agente bez iskustva.

Etagi.com je međunarodna agencija za nekretnine sa prepoznatljivim brendom i visokim standardima kvaliteta. U Beogradu tražimo energičnu i talentovanu osobu za obavljanje posla agenta za nekretnine.

Pošaljite svoj CV na adresu [email protected] i mi ćemo Vas kontaktirati radi zakazivanja razgovora za posao!

Postavljen od Veles nekretnine

26 dana do isteka

Beograd

preko 120000 din

Pozicija: Agent za promet nekretnina
Firma: Veles nekretnine

Opis posla:

  • Posredovanje u prometu nepokretnosti
  • Rad sa klijentima
  • Preuzimanje inicijative u poslu
  • Postizanje zajedničkih ciljeva

Uslovi:

  • Iskustvo je poželjno, ali nije obavezno
  • Komunikativnost, odgovornost i motivacija
  • Pozitivan pristup poslu i timski duh

Ponuda:

  • Stalni radni odnos
  • Rad u uspešnom i dinamičnom kolektivu
  • Kontinuirana edukacija i mogućnost napredovanja kroz rad

Za više informacija i prijavu, pozovite na telefon: 064 137 0528. Pozivamo licencirane agente za promet nekretnina i one sa ambicijom da postanu agenti da se prijave.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00