1 Oglasa za posao za grad ONE DOO agencija za privremeno zapošljavanje

ONE DOO agencija za privremeno zapošljavanje

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi ONE DOO agencija za privremeno zapošljavanje

Junior operater pakovanja 70.000

Postavljen od ONE DOO agencija za privremeno zapošljavanje

27 dana do isteka

Zemun

50000-80000 din

ONE DOO agencija za privremeno zapošljavanje traži: JUNIOR OPERATER PAKOVANJA – Plata 70 000

Opis posla:

  • Punjenje gotovog proizvoda u odgovarajuću primarnu i sekundarnu ambalažu, pakovanje gotovog proizvoda u sekundarnu ambalažu.
  • Radno vreme u 3 smene (noćni rad je uvećan 30%) po 8h; ritam rada: nedeljno smenjivanje, slobodan vikend.
  • Obezbeđena uniforma, oprema i sredstva za rad.
  • Potrebna sanitarna knjižica.
  • Angažovanje na duži vremenski period, ali ne isključujemo i one koji mogu da rade kraće.
  • Lokacija: Zemun

Prijave slati na mejl: [email protected] ili na broj telefona: 065/6128000

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00