4 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Poslovi u prehrambenoj industriji Beograd

Istaknuti oglas

Pekar za somune i kajzerice

Postavljen od Pekara Kumovi

30 dana do isteka

Više gradova

preko 120000 din

Pekar za Somune i Kajzerice

Pekara:

Pekara Kumovi

Lokacija:

Altina, Zemun

Opis Posla:

Pekara Kumovi u Altini, Zemun, traži pekara za proizvodnju somuna i kajzerica. Posao obuhvata pripremu i pečenje hleba prema visokim standardima pekare.

Uslovi:

Iskustvo u pekarstvu je poželjno

Odgovornost i preciznost u radu

Sposobnost rada u timu

Nudimo:

Plata: 130.000 RSD mesečno

Prijava na puno radno vreme

Besplatan smeštaj

Kontakt:

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti putem telefona:

Telefon: 065/207-6464

Pročitaj više
Mesar u proizvodnji m/ž

Postavljen od Partners&Orka

4 dana do isteka

80000-120000 din

Oglas za posao: Mesari u proizvodnji

Preradi mesa "Slavonac" potrebni su Mesari u proizvodnji na preradi mesnih prerađevina.

Lokacija rada: Surčin

Uslov:

Kandidati sa ili bez iskustva

Firma obezbeđuje:

Radno vreme 07-15h

Nedelja slobodan dan

Prijava od prvog radnog dana

Redovna isplata, oprema za rad

Bezbednost i zdravlje na radu

Početna zarada 100 000,00 RSD

Svi zainteresovani mogu se javiti na telefon: +381 64 11 94 995

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglašivač oglasne poruke: Partners&Orka!

Pročitaj više
JUNIOR OPERATER U INDUSTRIJI AMBALAŽE 70.000

Postavljen od ONE DOO agencija za privremeno zapošljavanje

25 dana do isteka

Zemun

50000-80000 din

ONE DOO traži JUNIORA OPERATERA U INDUSTRIJI AMBALAŽE

Opis posla:

  • Pakovanje gotovog proizvoda u žičane kontejnere i kartonske kutije, te obeležavanje prema uputstvima.
  • Radno vreme: Smenski rad u 3 smene po 8 sati: 06h-14h, 14h-22h, 22h-06h. Nedeljno smenjivanje.

Ostali uslovi:

  • Obezbeđena uniforma, oprema i sredstva za rad
  • Angažovanje na duži vremenski period
  • Lokacija: Zemun (pored Metro-a)
  • Zarada: 70.000
  • Obezbeđen besplatan parking

Prijave šaljite na: marijaoneagency@gmail.com

Pročitaj više
Junior operater pakovanja 70.000

Zemun

ONE DOO agencija za privremeno zapošljavanje traži: JUNIOR OPERATER PAKOVANJA – Plata 70 000

Opis posla:

  • Punjenje gotovog proizvoda u odgovarajuću primarnu i sekundarnu ambalažu, pakovanje gotovog proizvoda u sekundarnu ambalažu.
  • Radno vreme u 3 smene (noćni rad je uvećan 30%) po 8h.
  • Ritam rada: dva dana prva smena, dva dana druga smena, dva dana treća smena, dva dana slobodna.
  • Obezbeđena uniforma, oprema i sredstva za rad.
  • Potrebna sanitarna knjižica.
  • Angažovanje na duži vremenski period, ali ne isključujemo i one koji mogu da rade kraće.
  • Lokacija: Zemun

Prijave slati na mejl: [email protected] ili na broj telefona: 065/6128000

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00