2 Oglasa za posao za kategoriju Promotivne aktivnosti

Filter oglasa

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Izaberite tip posla
Stručna sprema
Plata u dinarima

Poslovi na vaš email

Kategorije
Grad

OGLAS
OGLAS

Oglasi Promotivne aktivnosti

Anketari u objektima Lidla

Postavljen od TIM omladinska zadruga

28 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Oglas za posao: Anketari u objektima Lidla

Omladinska zadruga Tim (Beograd)

Pozicija: Anketar

Lokacija rada: Objekti Lidla u Beogradu

Period angažovanja: 18.03.2024. - 24.03.2024.

Radno vreme: Smene od 7 sati, u intervalima 8-15h i 15-22h

Nudimo: Dnevnica od 2000 do 2500 dinara, zavisno od učinka

Tražimo komunikativne i odgovorne anketare za rad u objektima Lidla u Beogradu. Posao obuhvata rad po smenama od 7 sati, sa mogućnošću izbora između dve smene: jutarnje (8-15h) i popodnevne (15-22h). Visina dnevnice varira od 2000 do 2500 dinara, u zavisnosti od vašeg učinka na terenu.

Kako se prijaviti?

  • Telefon: 063 300422

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da možete doprineti našem timu kroz ovaj dinamičan i interaktivan posao, pozivamo vas da se javite na navedeni telefon. Ovo je sjajna prilika za sve koji žele da steknu dodatno iskustvo i zarade, radeći u prijateljskom i podržavajućem okruženju. Pridružite nam se i budite deo našeg tima!

Pročitaj više
Promocije

Postavljen od Omladinska zadruga BULEVAR

31 dan do isteka

po dogovoru

Omladinska i studentska zadruga Bulevar - Oglas za posao: Promoteri

Omladinska i studentska Zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i omladince širom Srbije, uključujući Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove.

Pozicija: Promoteri
Mesto: Vršac

Opis posla:

  • Potrebni promoteri za gradove Beograd, Ruma, Inđija, Aranđelovac, Smederevska Palanka i Bačka Topola.
  • Radno vreme: Subotom i nedeljom, od 10:00 do 14:00 časova.
  • Zadatak promotera je privlačenje mladih ljudi da se pridruže i registruju za određeni program i mogućnosti koje on pruža.
  • Promoteri će dobiti online edukaciju o programu, uputstva za rad i printani materijal.
  • Prolaznicima uzrasta od 18 do 35 godina nude program, njegove ciljeve i mogućnosti, te im pomažu da popune formular prijave.
  • Za svakih 30 popunjenih formulara, promoterima se isplaćuje 6000 dinara.

Kako se prijaviti:

  • Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar
  • Telefonom: 060 6001 655
  • Email-om: poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Napomena:
Preuzmi i popuni obrazac CV-a sa našeg sajta i pošalji na navedenu email adresu. Da li vas interesuju i drugi poslovi? Saznajte više klikom na Oglas za posao.

Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.

KLIKDOPOSLA

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00

Klikdoposla © Copyright 2024 All Rights Reserved

Uslovi korišćenja

Poslovi po gradovima