2 Oglasa za posao za grad Računovodstveni servis Maja Obradović

Računovodstveni servis Maja Obradović

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Računovodstveni servis Maja Obradović

Istaknuti oglas

Administrativni radnik

Postavljen od Računovodstveni servis Maja Obradović

6 dana do isteka

Bečej

po dogovoru

Računovodstveni  servis  Maja Obradović iz Bečeja otvara

Konkurs za radno mesto

Opis posla :

prijave/odjave radnika (CROSO )

izrada opštih akata, ugovora, odluka

kreiranje izlaznih faktura

prijem , sortiranje i zavođenje ulaznih faktura

knjiženje  izvoda

kreiranje  kalkulacija

priprema dokumentacije za knjigovodstvo

redovno i pregledno arhiviranje dokumenata, e-mailova, dopisa i ostalog

praćenje poslovanja – naplata potraživanja

kopiranje,štampanje i skeniranje dokumentacije

komunikacija sa klijentima

vođenje kalendara o mesečnim finansijskim obavezama (porezi, zakupi, pretplate…)

Kvalifikacije i veštine:

Srednja, viša ili visoka  stručna sprema

najmanje tri godine radnog iskustva

napredne veštine rada na računaru i u korišćenju Open Office paketa ili Microsoft office ;

Prednosti:

 poznavanje računovodstvenog programa AGW Code System Pančevo

 znanje mađarskog jezika

 kandidati sa iskustvom u radu u knjigovodstvenoj agenciji

Mi nudimo :

prijatnu radnu atmosferu

šansu za usavršavanje profesionalnih veština

redovnu zaradu

siguran posao

CV dostaviti na sledeće e-mail adese:

majabku@gmail.com

racunovodstveniservis.obradovic@gmail.com

Saradnik u knjigovodstvu

Bečej

Opis posla:

Knjiženje ulaznih i izlaznih računa i izvoda (dinarskih i deviznih )

Obračun svih vrsta zarada i naknada zarada

Usklađivanje stanja sa kupcima i dobavljačima

Evidencija  osnovnih sredstava, zaliha robe i usklađivanje  sa finansijskim knjigovodstvom

Obrada i dostavljanje dokumentacije na zahtev statistike

Ostali knjigovodstveni poslovi u skladu sa poslovanjem firme

Prednosti:

Mi nudimo :

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00