3 Oglasa za posao za grad UNITEX HTZ d.o.o. Beograd

UNITEX HTZ d.o.o. Beograd

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi UNITEX HTZ d.o.o. Beograd

Premium oglas

Šivač

Postavljen od UNITEX HTZ d.o.o. Beograd

18 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Šivač

Pridružite se našem timu!

Oglas za posao: Šivači potrebni za tekstilnu proizvodnju, fokusirani na šivenje radnih i medicinskih odela. Naša kompanija, lider u proizvodnji uniformi za poznate kompanije, traži veći broj šivača za rad u dinamičnom okruženju.

Uslovi posla:

  • Radno vreme: 07:00 - 15:00
  • Plaćanje: Isplata plate dva puta mesečno
  • Dodaci: Prevoz se dodatno plaća, uz obezbeđene kafe i hladne napitke za pauze
  • Radno okruženje: Prijatna atmosfera u ozbiljnoj firmi

Uslovi za kandidate:

  • Poželjno je prethodno radno iskustvo
  • Bonusi za ostvarene rezultate

Obezbeđujemo priliku za napredovanje i rad u renomiranoj firmi. Ako ste zainteresovani, pošaljite svoj CV preko sajta Klikdoposla ili kontaktirajte nas putem telefona. Pridružite se našem timu i budite deo uspešne priče.

Krojač

20 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Oglas za posao: Krojač

Opis posla:

  • Figovanje, uklapanje i krojenje radnih uniformi
  • Mogućnost dodatne zarade sa bonusima
  • Rad u prvoj smeni

Lokacija: Hajduk Veljkov Venac 4, Beograd

Za dodatne informacije možete se javiti na: 069 221 1949

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti putem telefona za više informacija.

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Pakovanje i priprema radnih uniformi

Radnik za pakovanje i doradu

Bavimo se proizvodnjom i prodajom radnih uniformi, te nam je potreban radnik na poziciji pakovanja i dorade sa sledećim zadacima:

  • Pakovanje i sortiranje radnih uniformi.
  • Dorada završne faze i kontrola izrade.

Uslovi:

  • Radno vreme samo prva smena, od 07:00 do 15:00 časova.
  • Dve pauze u toku radnog vremena.

Zarada:

  • Plata između 50.000 i 60.000 dinara, uz dodatak putnih troškova.

Ako ste zainteresovani za ovu poziciju, molimo vas da nam se javite.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00