1 Oglasa za posao za grad WIFI SMART DESIGN DOO

WIFI SMART DESIGN DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi WIFI SMART DESIGN DOO

Istaknuti oglas

Prodavac u maloprodaji

Postavljen od WIFI SMART DESIGN DOO

11 dana do isteka

Kompanija WiFi Smart design d.o.o. je uvoznik i distributer Wifi pametnih proizvoda. Naš tim je fokusiran na profesionalnost i maksimalno napredovanje, kako na tržištu Srbije tako i na tržištu zemalja u regionu. Trudimo se da držimo korak sa vremenom i da uvek ponudimo najkvalitetniji asortiman proizvoda i usluga uz najpristupačniju cenu.

Proizvodi koje nudimo u asortimanu: Wifi pametne utičnice, Wifi pametni prekidači, Wifi pametna rasveta i ostala Wifi pametna oprema koju je moguće kontrolisati preko mobilnog telefona sa bilo kog mesta.

Detaljno možete pogledati na našem sajtu - www.wifioprema.rs

Beograd

 OPIS POSLA:

  • Prezentacija i prodaja robe
  • Prijem i izlaganje robe
  • Evidencija i izveštaji
  • Praćenje i ostvarivanje planova prodaje
  • Unapređenje prodajnih rezultata
  • Građenje profesionalnog odnosa sa kupcima
  • Održavanje radnog prostora
  • Pružanje postprodajnog servisa

USLOVI ZA KANDIDATE:

  • Minimum SSS
  • Izražene prodajne veštine
  • Komunikativne i pregovaračke sposobnosti
  • Etičan pristup, odgovornost i sistemtičnost u radu
  • Ljubaznost, pouzdanost i timska orijentisanost
  • Napredno znanje korišćenja mobilnih telefona ( Android i IOS aplikacija )
  • Rad u MS Office paketu ( Word, Excel, Power Point )

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00