13 Oglasa za posao za kategoriju Poslovi zanatstvo

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Poslovi zanatstvo

Premium PLUS

Automehaničar u Nišu

Postavljen od AUTO Servis Markus professional

5 dana do isteka

Niš

Auto-servis u Nišu traži automehaničara koji će se pridružiti njihovom timu. Evo detalja:

Ponuda:

  • Topli obrok obezbeđen
  • Plaćen prevoz za zaposlene

Za sve detalje i informacije, kontaktirajte nas na telefon:

  • 0605225598
  • 0646231384

Pozivamo sve zainteresovane automehaničare da se jave i postanu deo našeg tima u auto-servisu!

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Metalostrugar-Operater mašinske obrade struganjem

Postavljen od SZR Stefanović

Beograd

80000-120000 din

Mašinskoj radionici Stefanović potreban metalostrugar (Operater mašinske obrade struganjem) Sa iskustvom.

Radno vreme Ponedeljak -Petak od 08-16h

Pročitaj više
Pomoćni radnik u kuhinji

Postavljen od HR Bulevar doo - kadrovske usluge

7 dana do isteka

po dogovoru

Pomoćni Radnik u Kuhinji

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Mesto rada: Vračar

Opis posla:

  • Pomoc pri pripremi namirnica.
  • Pranje sudova.
  • Održavanje higijene po potrebi.
  • Drugi poslovi po nalogu nadređenog.

Uslovi rada:

  • NK/SSS.
  • Iskustvo nije potrebno, obezbeđena je adekvatna obuka.

Radno vreme: Radi se u II smeni.

Zarada: 63.000 rsd + prevoz.

Zainteresovani kandidati se u periodu od 08:30 – 16:30h mogu javiti na telefone:

  • 011 454 2588
  • 060 3066 099

ili poslati CV na email: [email protected]

Više o našim uslugama pogledajte na sajtu www.ustupanje-radnika.com

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova. Unapređujemo HR procedure i postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca – korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu – HR agenciji.

Pročitaj više
Frizer

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

11 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Posao: Frizer/ frizerka

Zahtevi: Salonu u centru grada hitno potrebni musko-zenski frizeri

Osoba mora biti ozbiljna i odgovorna

Radno vreme: I smena od 09-16h   II smena od 12-18h subota od 09-15h nedelja od od 12-20h ponedeljak slobodn

Zarada : od 50.000 do 100.000 rsd

za vise informacija pozvati tel: 011-4250-520, 060-3541-582, 060-614-0009, 060-6598-817, 060-724-0002, 060-3585-001

Pročitaj više
Zanatlije - svih profila

Zanatlije

Poznatoj uspešnoj kompaniji sa lancem maloprodajnih objekata usled dugogodišnjeg razvoja, uspona i izgradnje novih maloprodajnih objekata potrebne su zanatlije.

Kontakt:

  • Prijave slati elektronskim putem ili putem SMS-a na broj: 064/6598-819

Pročitaj više
Domar m/ž - Istra

Postavljen od Partners&Orka

15 dana do isteka

Inostranstvo

preko 120000 din

Agencija INTER OPUS d.o.o. za svog klijenta traži stručnjaka za poziciju:

DOMAR m/ž
Lokacija: Istra, Hrvatska

Uslovi:

  • Poznavanje rada u održavanju, popravcima i implementaciji novih sadržaja na vilama i hotelima
  • Iskustvo na istim poslovima
  • Poznavanje jednog stranog jezika (engleski)
  • Komunikativnost, marljivost, urednost
  • Koordinacija sa vanjskim izvođačima prema potrebi

Nudimo:

  • Stimulativna primanja
  • Mogućnost napredovanja i stalnog zaposlenja unutar grupe
  • Plata: 1500 eura neto
  • Izrada radne i boravišne dozvole
  • Smeštaj i 3 topla obroka
  • Moguće zaposlenje na neodređeno za sezonske pozicije
  • Omogućen napredak u firmi, usavršavanje i edukacija
  • Posao je na neodređeno vreme

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati CV (životopis sa slikom) na e-mail: [email protected] ili kontaktirati putem VIBER/WHATSAPP na broj +385 97 613 6657.

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka ličnosti.

Oglas je postavljen od strane Partners&Orka.

Pročitaj više
Sobarica/ sobar u hotelu

18 dana do isteka

po dogovoru

HR agencija Bulevar - Sobarica/sobar u hotelu

Mesto rada: Beograd (Centar grada)

Opis posla:

  • Posao podrazumeva održavanje smeštajnih jedinica, službenih prostorija i drugih javnih prostora u hotelu.

Uslovi:

  • Potrebna nam je vredna, odgovorna i ozbiljna osoba.
  • Nudimo rad u prijatnom okruženju i redovnu isplatu zarade.
  • Obezbeđena su sva potrebna sredstva i oprema za rad.
  • Smenski rad:
    • I smena: 7:30-15:30h
    • II smena: 13:00-21:00h
  • Obezbeđen smeštaj o trošku poslodavca.

Zarada: 70.000 rsd

Dolazak u Beograd:

  • Prilikom dolaska, razgovora i smeštanja u hotelsku sobu prisutan je koordinator koji je zadružen za ceo pripremni proces pre početka rada.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h – 16:30h:

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu www.ustupanje-radnika.com

Info – HR agencija:

Pročitaj više
MONTER ALU I PVC stolarije m/ž

19 dana do isteka

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta, firmu iz Hrvatske kojoj je glavna delatnost proizvodnja proizvoda od plastike za građevinarstvo, zbog povećanog obima posla za svoje potrebe radi potražnju za radnicima na poziciji MONTER ALU I PVC stolarije m/ž.

Mesto rada: Rijeka i okolina, Hrvatska

Opis posla:

  • Montiranje ALU i PVC stolarije.

Profil kandidata:

  • SSS
  • Radno iskustvo (minimum 3 godine)

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom na neodređeno
  • Obezbeđen topli obrok
  • Početna satnica za kandidate 10 eur
  • Smeštaj obezbeđen
  • Radno vreme ponedeljak-petak od 7 do 15h, subota po potrebi; mogući prekovremeni sati
  • Neophodno je uspešno odraditi plaćeni probni rad u trajanju do 7 dana.

Zainteresovani kandidati mogu poslati prijavu i CV (radnu biografiju) na mejl adresu: [email protected]

Više informacija na telefone: 0600996243

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti. Usluge agencije su besplatne za kandidate. Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Pročitaj više
Radnici za izradu ALU stolarije m/ž

21 dan do isteka

Radnici za Izradu ALU Stolarije m/ž

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta, firmu iz Hrvatske čija je glavna delatnost proizvodnja proizvoda od plastike za građevinarstvo, zbog povećanog obima posla za svoje potrebe radi potražnju za radnicima na poziciji:

Veći broj izvršioca

Mesto rada: Fužine (blizina Rijeke), Hrvatska

  • SSS

  • Neophodno je uspešno odraditi plaćeni probni rad u trajanju do 7 dana

Kontakt:

Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavljanja oglasa.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00