3 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi

Istaknuti oglas

Call centar operater

Postavljen od Gigant nekretnine

40 dana do isteka

Gigant nekretnine je agencija za prodaju i izdavanje nepokretnosti sa dugom tradicijom uspešnog poslovanja. Osnovana je u Beogradu 1998. godine i u međuvremenu je izrasla u jednu od vodećih agencija za nekretnine na ovim prostorima.

Osnovna delatnost agencije je posredovanje u prometu svih vrsta nepokretnosti uključujući stanove, kuće, poslovne prostore, placeve i garaže.

Agencija Gigant nekretnine je upisana u registar posrednika u prodaji nepokretnosti pod brojem 044 a svi naši agenti imaju položen stručni ispit i upisani su u registar posrednika Ministarstva trgovine, turizma i telekomunikacija, što garantuje kvalitet, olakšava kupovinu, prodaju, zakup ili izdavanje nekretnina i štedi Vaše vreme i novac.

Prostor veličine 200m2 pruža idealne uslove za prijem klijenata i odličnu atmosferu za rad zaposlenih.

Kvalitet našeg rada merimo velikim brojem zadovoljnih klijenata.

Posao call centar operatera u našoj kompaniji podrazumeva pozivanje potencijalnih klijenata i nuđenje usluga agencije kao i pozivanje aktivnih kupaca i nuđenje nekretnina koji su u okviru zone njihovog interesovanja. Posao podrazumeva i stalni kontakt sa agentima za nekretnine.

Potrebni su nam komunikativni i elokventni ljudi spremni za rad i timsku saradnju. Nije Vam potrebno predhodno iskustvo te Vam nudimo obuku kroz mentrorski rad, praćenje radnih aktivnosti sa feedback-om i rad u prijatnoj atmosferi.

Pročitaj više
Call centar

Postavljen od Omladinska zadruga BULEVAR

6 dana do isteka

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Call centar

Mesto: Beograd

Opis posla:
-Potrebni studenti do 26 godina
-Rad u Call centru na prijemu poziva

Uslovi rada:
-Značajno nam je da imaju razvijene komunikacione veštine
-Potrebno je da poznaju rad na računaru
-Lokacija: Beograd

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/6001655

Email-om:

poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Pročitaj više
Omladinci za call centar,agent obrade baze tehničku podršku

Postavljen od NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

20 dana do isteka

Za potrebe klijeta Docloop d.o.o. otvaramo konkurs za sledeće pozicije:

1.CALL CENTAR – AGENT PRODAJE

– Poznavanje poslovne korespondencije, komunikacija i poznavanje rada na računaru

– Prodajno orjentisana osoba

– Prodaja telefonskim putem

– Mogućnost napredovanja

– Dnevnica: 2136,00 RSD

2.AGENT OBRADE BAZE

– Pozivanje klijenata i obaveštavanje o prelasku na korišćenje našeg servisa

– Dnevnica: 1863,00 RSD

3.TEHNIČKA PODRŠKA

– Poznavanje rada u Excel-u

– Unos statističkih podataka o pozivima u aplikacije

– Vršenje prijema molbi i prigovora korisnika

– Dnevnica: 1863,00 rsd

Za prijavu je potrebno poslati biografiju (cv ) na mejl adresu   konkurs@nefertiti.rs  uz naslov pozicija za koju konkurišete

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00