1 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi

Agent-call centar-osobe sa invaliditetom-rad od kuce

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

55 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Agenti - Rad od Kuće

Prestižnom call centru potrebni su agenti sa invaliditetom za rad od kuće.

Opis Posla:

  • Nakon dobijanja listinga, pretražuju se podaci za zadate kompanije i unose u bazu.
  • Postoji određeni broj firmi koji mora da se dnevno obradi, nakon čega se dobijaju bonusi.

Detalji:

  • Rad od kuće.
  • Prijava od prvog dana.

Sve zainteresovane kandidate molimo da svoje prijave pošalju na email adresu: [email protected] ili ih mogu kontaktirati putem telefona na broj: 064/6598-819.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00