2 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi

Mašinski inženjer

Postavljen od PELET C MAŠINE DOO

27 dana do isteka

Temerin

Traži se mašinski inženjer za poslove izrade delova i sklopova mašina.

Dodatne informacije na telefon: 063 849 8694

Pročitaj više
Specijalista za održavanje - Mašinski inženjer

Postavljen od Partners&Orka

40 dana do isteka

Inostranstvo

po dogovoru

 Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti
ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Slovenije, potražuje radnike
za poziciju posla:

SPECIJALISTA ZA ODRŽAVANJE – MAŠINSKI INŽENJER m/ž

Mesto
rada: Laško, Slovenija

Broj
izvršilaca: 3

Opis posla:

- Statistička
i dinamička analiza mehaničkih konstrukcija

- Sprovođenje
eksperimentalne analize naprezanja

- Planiranje,
rukovođenje i nadgledanje izrade mašina i postrojenja

- Sistemsko
ispitivanje proizvedenih komponenata

- Organizovanje
održavanja i remontnog obnavljanja mašine

- Utvrđivanje
kvarova i nadgledanje servisne intervencije

- Projektovanje
alata i procedura proizvodnje

Uslovi koje kandidat treba da
ispunjava:

- VŠS mašinske struke

- Radno
iskustvo na istim ili sličnim pozicijama

- Neosuđivano lice

Zaposlenima
nudimo:

Zarada u proseku 1400 eura u zavisnosti od stručnosti i iskustva

- Izrada
radnih, boravišnih dozvola i viza

- Bezbednost
i zdravlje na radu

- Oprema
za rad

Ugovor o radu

- Obezbeđen
smeštaj

- Kandidati
bez EU papira, idu u Sloveniju na razgovor i mogući probni rad

Napomena:

Kandidati
koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove
konkursa mogu se javiti na broj +381606688905
(telefon\ viber\ whatsapp)\ fiksni 0112683486
ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu: resursi@partners-orka.co.rs ili popuniti formular na našem sajtu, na
sledećem linku: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Kandidati
koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi
podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu
Zakona o zaštiti podataka.

Oglas
je aktuelan 30 dana.

Usluge
agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00