2 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi

Masinski inzenjer ili student MF-a

Postavljen od Gala luks d.o.o

7 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

MASINSKI INZENJER ILI STUDENT - bez iskustva potreban firmi u Vinci za rad na projektu u trajanju od 2 - 3 meseca.

Cilj posla: praksa

Opis posla:

-Pancovanje (citanje tehnickih crteza)

-Komunikacija izmedju poslovodje i  rukovodstva

NUDIMO:

-redovnu platu ( 50.000rsd)

-prijavu

Zainteresovani kandidati mogu nas kontaktirati na: 064-6598-818     011-4250-525   011-4250-520

Pročitaj više
Mašinski inženjer - projektant/konstuktor

Postavljen od REFAFLEX

21 dan do isteka

po dogovoru

Zahtevi:

- Diplomirani inženjer ili master mašinstva

- Obavezno aktivno poznavanje nekog 3D CAD softvera (SolidWorks, Catia, prednost CREO)

- Radno iskustvo minimum 5 godina u struci

Dužnosti:

- Projektovanje, konstrukcija i proračun mašina, uređaja i konstrukcija

- Priprema tehničke i radioničke dokumentacije

- Izbor materijala

- Praćenje svih faza proizvodnje od ideje do gotovog proizvoda

Poželjne kvalifikacije uslovi:

- Odgovornost, kreativnost i spremnost na individualni i timski rad

- Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

- Dobre uslove rada i redovnu isplatu zarade

- Rad dinamičnom okruženju

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00