3 Oglasa za posao za grad ANDREA DOM ZA SMEŠTAJ STARIH LICA

ANDREA DOM ZA SMEŠTAJ STARIH LICA

Filter oglasa

Izaberite grad
Izaberite kategoriju
Izaberite tip posla
Stručna sprema
Plata u dinarima

Poslovi na vaš email

Kategorije
Grad

OGLAS
OGLAS

Oglasi ANDREA DOM ZA SMEŠTAJ STARIH LICA

Premium oglas

Glavna medicinska sestra

Postavljen od ANDREA DOM ZA SMEŠTAJ STARIH LICA

35 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Pozicija: Glavna medicinska sestra
Lokacija: Dom za stara lica ANDREA, Altina, Zemun

Uslovi:

  • Adekvatno obrazovanje - opšti smer
  • Spremnost da radi negu korisnika

Za više informacija pozovite nas na broj telefona: 060 3223 606

Vaše prijave možete poslati putem sajta Klik Do Posla.

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Kuvar

Zemun

po dogovoru

Pozicija: Kuvar za rad u kuhinji

Opis posla:

  • Potreban je kuvar za rad u kuhinji doma za stara lica ANDREA.

Istaknuti oglas

Direktor doma za stara lica

po dogovoru

Domu za stara lica ANDREA koji se nalazi u Altini u Zemunu potreban direktor.

Nudimo odlične uslove rada.

Vaše prijave šaljite putem sajta klik do posla ili nas pozovite na broj telefona:  060 3223 606

Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.

KLIKDOPOSLA

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00