2 Oglasa za posao za grad Dom Nina

Dom Nina

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Dom Nina

Izdvojeni oglas

Negovateljica/ negovatelj

Postavljen od Dom Nina

11 dana do isteka

po dogovoru

Oglas za posao: Negovatelj/negovateljica

Dom za penzionere i stara lica "NINA"
Lokacija: Beograd, Jajinci, ulica Save Jovanovića 36a

Potrebni radnici:

  • Negovatelj/negovateljica (1 radno mesto)

Uslovi:

  • Redovna plata i prijava

Opis posla:

  • Pružanje medicinske nege i pomoći starijim licima

Ponuda:

  • Rad na neodređeno vreme
  • Mogućnost napredovanja

Kontakt telefon: 064 274 3694

Ako ste posvećeni, sa željom da pomognete starijim osobama i želite da se pridružite našem timu, slobodno se javite na navedeni kontakt telefon radi više informacija ili kako biste se prijavili za posao. Hvala na interesovanju!

Licencirani socijalni radnik/radnica

po dogovoru

Oglas za posao: Licencirani socijalni radnik/radnica

Dom za stara lica "NINA" u Jajincima traži osobu za poziciju Licencirani socijalni radnik/radnica.

Neophodna diploma: Socijalni radnik.

Ako ispunjavate navedene uslove i želite da se pridružite našem timu, molimo vas da nas kontaktirate radi više informacija na sledeće brojeve telefona:

  • Telefon: 011 393 68 32
  • Mobilni: 064 274 36 94

Očekujemo vaš poziv i radujemo se mogućnosti da zajedno radimo na poboljšanju kvaliteta života naših štićenika. Hvala na interesovanju!

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00