5 Oglasa za posao za kategoriju Fizički poslovi

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Fizički poslovi

Istaknuti oglas

Radnik za rad na stovarištu građevinskom materijala

Postavljen od VUJASIN D.O.O.

29 dana do isteka

Batajnica

50000-80000 din

Stovaristu gradjevinskog materijala u Batajnici potreban odgovoran fizicki radnik .

Zainteresovani kandidati se mogu javiti direktno na tel 063351102

Pročitaj više
Radnik u skladištu mlečnih proizvoda

Postavljen od Omladinska zadruga Mjob

4 dana do isteka

Oglas za posao: Radnik u skladištu mlečnih proizvoda u Beogradu

Opis posla:

  • Prijem i odvajanje robe.
  • Utovar i istovar robe (mlečnih proizvoda).

Profil kandidata:

  • Odgovorni i savesni.

Nudimo:

  • Angažovanje na duži vremenski period.
  • Radno vreme od 20:00 do 04:00, 5 dana nedeljno (uključen i rad vikendom).
  • Organizovana plaćena obuka u toku radnog vremena.
  • Zarada 440 dinara po satu.

Kako se prijaviti:
Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem SMS poruke uz naznaku MLEČNI PROIZVODI na broj 0606808830 ili putem našeg sajta www.mjob.rs na broj oglasa 8162.

Pročitaj više
Higijeničar-ka u proizvodnji

Postavljen od HR Bulevar doo - kadrovske usluge

15 dana do isteka

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju higijeničar-ke u proizvodnji.

Opis posla:

  • Održavanje prostora.
  • Higijena proizvodnih pogona.
  • Higijena proizvodnih magacina.
  • Pranje pribora koji se koriste za odmeravanje sirovina u proizvodnji.
  • Pranje posuđa koje se koriste za odmeravanje sirovina u proizvodnji.

Uslovi:

  • NK/SSS.
  • Poželjno radno iskustvo, ali nije neophodno.
  • Komunikacione veštine i ljubaznost, urednost i pedantnost.
  • Radno vreme: 07-15h radnim danima, svaka druga subota je radna od 07-12h.

Zarada:

  • Startna plata 55.000 RSD koja može da se uveća za 20% nakon probnog rada i realizacije ciljeva.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefone 011/454-25-88 ili 060/3066-099 u periodu od 08:30 – 16:30h ili poslati CV na email [email protected].

Više o našim uslugama možete pogledati na sajtu www.ustupanje-radnika.com.

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova. Unapređujemo HR procedure i postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca – korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu – HR agenciji.

Pročitaj više
Ručni paker u skladištu

Za potrebe našeg klijenta tražimo kandidate za poziciju ručnog pakera u skladištu u Beogradu (Batajnički Drum).

Ključni zadaci i odgovornosti:

  • Pakovanje medicinskih sredstava, lekova i dijetetskih preparata.

  • Timski rad i fleksibilnost.
  • Poželjno iskustvo na sličnim poslovima.
  • Potrebna je sanitarna knjižica (može se naknadno regulisati).

Kandidatima nudimo:

  • Radno vreme 8h, 5 dana u nedelji.
  • Zaradu od 380 rsd/h.

Uz prijavu je neophodno dostaviti CV.

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti slanjem CV na mail [email protected] uz naznaku "PAKER BATAJNICA" ili putem našeg sajta www.mjob.rs na broj oglasa 9743.

Pomoćni radnik/majstor za rad u proizvodnji betonske galanterije

Postavljen od Tiha doo

45 dana do isteka

Novi Sad

Potreban pomoćni radnik/majstor u proizvodnji betonske galanterije.

Puno radno vreme, pauza od pola sata sa kuvanim obrokom, prijava, isplata  nedeljno.

Lokacija: Sremska Kamenica

Plata od 60.000 do 80.000 dinara

Kontakt telefon: 0216465141

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00