6 Oglasa za posao za kategoriju Obrazovanje, jezici

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao Obrazovanje, jezici

Istaknuti oglas

Vaspitač

Postavljen od PU PAMETNI PATULJAK

15 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Vaspitač u srednjoj grupi

Predškolska ustanova: Pametni patuljak (Čukarica)
Pozicija: Vaspitač za rad u srednjoj grupi
Uzrast dece: 4-5 godina
Lokacija: Čukarica

Tražimo posvećene i stručne vaspitače koji imaju iskustvo i ljubav prema radu sa decom uzrasta od 4 do 5 godina. Ako posedujete odgovarajuću stručnu spremu i želite da postanete deo našeg tima u predškolskoj ustanovi Pametni patuljak, pozivamo vas da se prijavite za ovu poziciju.

Kontakt:
Telefon: 0658002255
Email: [email protected]

Molimo sve zainteresovane kandidate da pošalju svoj CV na navedenu email adresu ili da nas kontaktiraju direktno putem telefona. Ovo je odlična prilika za sve koji žele da doprinesu razvoju i vaspitanju dece u inspirativnom i podržavajućem okruženju. Pridružite nam se i učinite razliku u životima naših najmlađih!

Vaspitač/ vaspitačica

Postavljen od P.U. Plavi Zvončići

16 dana do isteka

po dogovoru

Privatna predškolska ustanova "Plavi Zvončići traži:

Vaspitač / Vaspitačica

  • Otvoreno i za kandidate bez iskustva i za kandidate koji su pri kraju fakulteta.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon: 060-3690-123.

Pročitaj više
Kuvar/ kuvarica

Postavljen od PU Igralište

7 dana do isteka

Kuvar/ kuvarica za rad u predškolskoj ustanovi Igralište

Uslovi:

  • Potrebno radno iskustvo
  • Radno vreme: puno radno vreme

Opis posla:

  • Obavlja poslove pripremanja hrane
  • Vodi računa o ispravnosti i roku trajanja namirnica
  • Prati skladištenje namirnica koje se koriste u kuhinji i njihovo pravilno korišćenje
  • Zadužen je za korišćenje sredstava higijenske zaštite
  • Zadužen za kvalitet i kvantitet namirnica.

Profil kandidata:

  • Potrebna je vredna, pedantna osoba koja je spremna da uči i da se usavršava.

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja, korektan odnos zaposleni poslodavac, dobre uslove za rad.

Broj izvršilaca: 1

Plata: početna plata 65.000 dinara.

Putni troškovi plaćeni, doručak i ručak obezbeđeni. Mogućnost prelaska radnog odnosa u neodređeno. Poželjna je prijava na NSZ (Biro).

Pročitaj više
Omladinci sa znanjem engleskog jezika

Postavljen od OZ Central

9 dana do isteka

HITNO Potrebni omladinci sa odličnim znanjem engleskog jezika za rad na sportskom takmičenju.

Naknada:  30.000 RSD (7 dana)

Mesto rada:  Beograd

Prijave  na 011/303-55-95 ili 060/303-55-95

Biografije slati na  [email protected]

Pročitaj više
Predavac

Postavljen od English 4 you doo

12 dana do isteka

po dogovoru

Predavač Engleskog jezika (Callan metod)

Našem timu je potreban predavač engleskog jezika za rad sa decom i odraslima u Višnjičkoj banji. Radimo po Callan metodu, pa svaki naš predavač mora da prođe obuku koju mu škola obezbeđuje. Callan metod je zastupljen u preko 40 zemalja sveta.

Potrebno je dobro znanje engleskog jezika, kao i sposobnost prilagođavanja nastavnog plana i programa različitim uzrastima i nivoima znanja, iskustvo nije neophodno ali je poželjno.

Ukoliko ste spremni da svoje znanje i iskustvo podelite sa drugima i da se pridružite dinamičnom timu, pošaljite svoj CV i motivaciono pismo na e-mail adresu: [email protected].

Pročitaj više
Defektolog

Postavljen od PREDŠKOLSKA USTANOVA KRALJEVSTVO NARNIJA

27 dana do isteka

po dogovoru

  • Završen fakultet, smer defektolog.
  • Radno iskustvo nije neophodno

Opis posla:

  • Rad sa vaspitačima
  • Rad sa decom
  • Rad sa roditeljima, odnosno starateljima
  • Rad sa direktorom, stručnim saradnicima
  • Rad u stručnim organima i timovima

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00