7 Oglasa za posao za grad TIM omladinska zadruga

TIM omladinska zadruga

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi TIM omladinska zadruga

Spremačice/ spremači za čišćenje kancelarija

Postavljen od TIM omladinska zadruga

11 dana do isteka

Oglas za posao: Spremačice/ spremači za čišćenje kancelarija

Omladinskoj zadruzi "Tim" potrebne su spremačice/ spremači za čišćenje kancelarija.

Mesto rada: Centar Beograda

Radno vreme: Prepodnevna smena, vikend slobodan

Radni odnos: Zaposlenje

Plata: 50.000 dinara plus prevoz

Javiti se na telefon: 063300422

Pročitaj više
Spremač/ica plata 50.000

20 dana do isteka

po dogovoru

Spremačice/ Spremači u Omladinskoj zadruzi Tim

Opis posla:

  • Obavljanje poslova čišćenja i održavanja higijene na radnom mestu.
  • Redovno čišćenje prostorija prema zadatim standardima.
  • Briga o higijeni u zajedničkim prostorijama.
  • Praćenje i održavanje inventara i potrošnog materijala za čišćenje.

Uslovi:

  • Radni odnos sa obezbeđenom markicom za prevoz.
  • Radno vreme od 7 do 19 časova svaki drugi dan.
  • Mesto rada: Novi Beograd.
  • Plata: 50.000 dinara.

Kontakt:

  • Za više informacija i prijavu, pozovite na broj 063 3004 22, radnim danima od 9 do 17 sati.

Pridružite se našem timu i postanite deo naše omladinske zajednice!

Pročitaj više
Spremačica/ spremač cena sata: 625,00 dinara

Više gradova

po dogovoru

Spremačice/ spremači u Omladinskoj zadruzi Tim

Opis posla:

Uslovi:

  • Radno vreme: Sreda i petak od 14:00 do 17:00 sati.
  • Cena sata: 625,00 dinara.

Kontakt:

  • Za više informacija i prijavu, pozovite na broj 063 3004 22, radnim danima od 9:00 do 17:00 sati.

Pridružite se našem timu i postanite deo naše zajednice!

Pročitaj više
Spremač/ica za popodnevni rad

po dogovoru

Spremačice/spremači u Omladinskoj zadruzi Tim

Opis posla:

Uslovi:

  • Radno vreme: Popodnevna smena, 4 sata rada.
  • Mesto rada: Centar Beograda.

Kontakt:

Pročitaj više
Fizički radnik u štampariji (rad sa novinama)

28 dana do isteka

Omladinskoj zadruzi Tim potrebno je više fizičkih radnika za rad u štampariji, specifično za rad sa novinama.

Evo detalja:

Pozicija: Fizički radnik u štampariji (rad sa novinama)
Radno vreme: Od 18:00 do 02:00 h
Mesto rada: Novi Beograd
Dnevnica: 2700 dinara
Beneficije: Radni odnos, prevoz, staziranje

Svi zainteresovani kandidati mogu se javiti na telefon 063 300 422 u periodu od 9:00 do 17:00 časova.

Pročitaj više
Popis robe u TC Galerija

35 dana do isteka

po dogovoru

Hitno potrebni studenti za Popis robe u TC Galerija

Omladinskoj zadruzi Tim hitno su potrebni studenti za obavljanje poslova popisa robe u TC Galerija.

Radno vreme: Od 22:00 do 03:00 sata.

Cena sata: 350 dinara.

Zainteresovani kandidati mogu se javiti na broj telefona: 063/300422.

Pročitaj više
Radnici za nošenje reklame

po dogovoru

Hitno potrebni radnici za nošenje reklame

Omladinskoj zadruzi Tim hitno su potrebni radnici za nošenje reklama. Posao je lakši fizički posao i uključuje nošenje liftom.

Vreme trajanja posla: 45 minuta.

Dnevnica: 1250 dinara za vreme trajanja posla.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00