3 Oglasa za posao

Filter oglasa

Izaberite grad
Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Izaberite tip posla
Stručna sprema
Plata u dinarima

Poslovi na vaš email

Kategorije
Grad

OGLAS
OGLAS

Oglasi

Premium PLUS

Vozač C i E kategorije

Postavljen od Autoprevoznik Mihajlo Kalaba PR

20 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Oglas za posao: Vozači "C" i "E" kategorije (za šleper)

Firmi "AUTOPREVOZNIK MIHAJLO KALABA PR" potrebni vozaci "C" i "E" kategorije (za šleper).

Oglas za posao: Vozači "C" i "E" kategorije (za šleper) potrebni firmi "AUTOPREVOZNIK MIHAJLO KALABA PR". Ako ste kvalifikovani i tražite priliku da se pridružite našem timu, ovo može biti savršena posao za vas. Vozićete na relaciji Srbija - Turska.

Plata će biti određena po dogovoru, u zavisnosti od vašeg iskustva i veština. Za sve dodatne informacije, ne oklevajte da nas kontaktirate. Možete nas pozvati na broj 0693216177 - kontakt osoba Mihajlo.

Firma se nalazi u Novoj Pazovi, Ribareva 33. Radujemo se vašem pozivu i mogućnosti da postanete deo našeg uspešnog tima.

Pročitaj više

Premium oglas

Postavljen od SK GROUP 2016 Doo

33 dana do isteka

po dogovoru

Vozač sa Iskustvom u Međunarodnom Transportu

SK Group 2016 doo traži vozače sa iskustvom u međunarodnom transportu, uglavnom za prevoz robe u Tursku.

Ponuda:

  • Novi kamioni i najbolja oprema
  • Redovna plata bez kašnjenja
  • Stabilno zaposlenje u pouzdanoj firmi

Uslovi:

  • Iskustvo u međunarodnom transportu
  • Sposobnost rada u timu
  • Poželjno je imati vozačku dozvolu C/E kategorije
  • Mogućnost rada na duži vremenski period

Ako imate bar malo iskustva i želite da se pridružite našem timu, pošaljite svoj CV na adresu: [email protected] ili nas kontaktirajte putem telefona.

Molimo zainteresovane da se jave na navedeni kontakt telefon: 062 605359 ili adresu firme radi više informacija ili apliciranja za posao.

Napomena: Poželjno je da vozači budu iz okoline Stare Pazove, ali svako može da se prijavi i konkuriše.

Srećno!

Vozač cerade (CE kategorija) m/ž

Postavljen od Partners&Orka

35 dana do isteka

Inostranstvo

preko 120000 din

Vozač cerade (CE kategorija) (m/ž)

Partners & Orka za svog renomiranog klijenta iz Slovenije, firmu koja se bavi transportom robe u međunarodnom drumskom saobraćaju, zbog povećanog obima posla potražuje izvršioce na poziciji:

Mesto rada: Austrija, Nemačka, Zapadna Evropa

Opis posla:

  • Vožnja kamiona i briga o kamionu
  • Utovar i istovar tereta
  • Transport i dostava robe
  • Briga za ekonomičnost goriva i drugu radnu opremu
  • Blagovremeno, profesionalno i kvalitetno obavljanje poslova
  • Briga o tehničkom integritetu vozila i bezbednosti saobraćaja

Poslodavac obezbeđuje:

  • Stabilno radno mesto
  • Ugovor o radu na godinu dana sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Odlična i redovna plata od 2300-2600 eur netto
  • Dodatni bonus na osnovu pređenih kilometara
  • Izradu radnih i boravišnih dozvola
  • Rad na osnovu zakonske regulative - taho kartica
  • Plaćen godišnji odmor, regres

Poželjan uslov: Položen COD95 u nekoj od zemalja Evropske Unije.

Napomena:
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: [email protected] ili na kontakt telefon za bliže informacije: viber/whats up +381600996243. Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka. Oglas je aktuelan 30 dana od dana objave. Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.

KLIKDOPOSLA

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00