3 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi

Istaknuti oglas

Vozač C i E kategorije

Postavljen od Merdza Logistic Centar doo

17 dana do isteka

po dogovoru

Vozači C i E kategorije

Firma: Firma sa sedištem u Vrčinu, Beograd

Opis posla:

  • Prevoz robe u unutrašnjem saobraćaju, u Srbiji i inostranstvu
  • Poslovi vezani za prevoz kontejnera

Lokacija posla: Sedište firme se nalazi u Vrčinu, Beograd

Uslovi:

  • Neophodne vozačke dozvole kategorije C i E
  • Pozivamo i penzionere da se prijave

Kontakt:

Za više informacija i dogovor o poslu kontaktirajte nas na telefon 062 863 7942. Pozivi su dobrodošli za sve dodatne informacije i detalje oko zaposlenja.

Vozač cerade E kategorija - Međunarodni transport - zemlje Beneluksa

Postavljen od Partners&Orka

5 dana do isteka

Inostranstvo

preko 120000 din

Partners & Orka za svog renomiranog klijenta iz Slovenije, firmu koja se bavi transportom robe u međunarodnom drumskom saobraćaju, zbog povećanog obima posla potražuje izvršioce na poziciji:

Vozač cerade E kategorija (m/ž)

Mesto rada: Vozi se centralna Evropa, najviše kruži se po zemljama IT-DE-AT-Benelux

Potrebno: 10 izvršioca posla

Opis posla:

  • Vožnja kamiona i briga o kamionu
  • Transport i dostava robe
  • Briga o tehničkom integritetu vozila i bezbednosti saobraćaja
  • Ture traju dve sedmice, prvi vikend je vozač na putu, sledeći vikend vraća se u firmu

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na godinu dana sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Plata za ceo mesec kreće se između 2400-2900 EUR, zavisi od pređenog kilometra ili dnevnice provedene na poslu u kamionu
  • Izrada radne i boravišne dozvole
  • Plaćen godišnji odmor, regres
  • Poslodavac radi izradu slovenačkog koda 95 ukoliko je kandidat stekao uslov za polaganje
  • Individualni dogovor za dolazak kući sa poslodavcem

Obavezan uslov: položen COD95 u nekoj od zemalja Evropske Unije!

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: [email protected] ili na kontakt telefon za bliže informacije: Viber/WhatsApp +381 60 32 999 34.

Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug. Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao!

Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular na našem sajtu kako bismo prosledili poslodavcu partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, prosleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglas aktuelan do popune!

Pročitaj više
Vozač C E kategorije

Postavljen od Transport robe SIM Trans

Beograd

80000-120000 din

Potreban vozač C i E kategorije za prevoz brodskih kontejnera

Kontakt telefon: 063 8045535

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00