1 Oglasa za posao za grad Admira d.o.o.

Admira d.o.o.

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Admira d.o.o.

Izdvojeni oglas

Blagajnik

Postavljen od Admira d.o.o.

25 dana do isteka

Više gradova

35000-50000 din

OPIS POSLA

▶ Poznavanje ponude i načina rada slot aparata

▶ Komunikacija sa gostima u klubu radi pružanja potrebnih informacija

▶ Rad sa novcem

▶ Posluživanje pića

KVALIFIKACIJE

▶ Minimum III stepen stručne spreme

▶ Odgovornost, lojalnost, pouzdanost, komunikativnost

▶ Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

BENEFITI

▶ Rad u dinamičnom i pozitivnom okruženju

▶ Jasno definisane radne aktivnosti

▶ Mogućnost napredovanja

▶ Stimulativna zarada

*Ukoliko ste zainteresovani da se pridružite našem timu, molimo Vas da Vašu radnu biografiju dostavite elektronskim putem.

*Sve prijave biće sačuvane u našoj bazi kandidata. Koristiće se isključivo u svrhu regrutacije i selekcije i neće biti dostupne trećim licima.

Zahvaljujemo se svima koji pokažu zainteresovanost za rad u našoj kompaniji. Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži krug.

Srećno! :)

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00