30 Oglasa za posao za kategoriju Lakši fizički poslovi

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

Grad

Premium oglas

Magacinski radnik

Postavljen od AU FILLY FARM

33 dana do isteka

Preduzeće Adilek raspisuje konkurs za 2 izvršioca na poziciji MAGACINSKI RADNIK.

OPIS POSLOVA:

- Vrši kvantitativni i kvalitativni prijem robe

- Izdaje robu po trebovanju

- Brine o skladištenju robe

- Radi i ostale poslove po nalogu poslodavca

USLOVI:

- Srednja škola (poželjna medicinska, smer farmaceutski tehničar)

- Poznavanje rada na računaru

- Poželjno radno iskustvo u radu u magacinu u farmaceutskoj industriji

Zaposlenom nudimo:

- Dobre uslove rada

PRIJAVE SLATI ELEKTRONSKIM PUTEM.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Domaćica/domaćin u vrtiću

Postavljen od PU Koloseum

3 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Vrticu na Zvezdari potrebna domaćica-domaćin, za obavljanje poslova serviser/ke i spremač/ice. Uslov:

Srednja strucna sprema, odgovorna, pedantna i organizovana osoba.

Osmocasovno radno vreme od ponedeljka do petka u dve smene 6.30-14.30 i 10.30-18.30

Zainteresovani mogu dostaviti kraci CV na gornju mail adresu.

Kandidati koji ispunjavaju uslove bice obavesteni o terminu razgovora

Radnici za očitavanje bar kodova (Zaječar)

Postavljen od TIM omladinska zadruga

8 dana do isteka

Zaječar

Omladinskoj zadruzi potrebni radnici za očitavanje bar kodova na garderobi u butiku u Zaječaru.

Posao Zaječar.

Radi se 25.05.2021. od 16h, , cena sata 250,00 dinara.

Javiti se na 063/300-422 i 063/300-457

Radnici za očitavanje bar kodova (Novi Pazar)

Novi Pazar

Omladinskoj zadruzi potrebni radnici za očitavanje bar kodova na garderobi u butiku u novom Pazaru.

Radi se 28.05.2021. od 22h. Cena sata je 250,00 dinara.

Pročitaj više
Radnici za očitavanje bar kodova

4 dana do isteka

Omladinskoj zadruzi potrebni radnici za očitavanje bar kodova na garderobi poznatog brenda:
-- Dana 07.05.2021. od 22h radi se u Tržnom centru u Borči i Tržnom centru Big fashion .
Cena sata 250,00 din.
--Dana 10.05.2021. od 22h radi se u BIG Tržnom centru u Rakovici .

Pročitaj više
Radnici za očitavanje bar kodova u Lazarevcu

Lazarevac

Omladinskoj zadruzi potrebni radnici iz Lazarevca za očitavanje bar kodova na garderobi poznatog brenda u STOP SHOP-u.
Rad je 11.05.2021. od 22h. Cena sata je 250,00 din.
Poslati CV ili se javiti na 063/300-457

Pročitaj više
Radnici za očitavanje bar kodova u Jagodini

Jagodina

Omladinskoj zadruzi potrebni radnici iz Jagodine za očitavanje bar kodova na garderobi poznatog brenda u -VIVO shopping park.
Rad je 09.05.2021. od 22h. Cena sata je 250,00 din.
Javiti se na 063/300-422

Pročitaj više
SOBARICA/ SOBAR

Postavljen od HOLLYWOODLAND WELLNESS D.O.O.

7 dana do isteka

Beograd

25000-35000 din

Hotel Hollywoodland Wellness & Aqua park potražuje radnike za poziciju:

Sobarica/sobar u hotelu

Mesto zaposlenja: Beograd, Novi Beograd, Surčinska bb - Hotel Hollywoodland Wellness & Aqua park

Opis posla:

  • Čišćenje i spremanje soba i apartmana po jasno definisanim kriterijumima
  • Čišćenje i održavanje higijene zajedničkih prostorija u hotelu
  • Staranje o sredstvima za rad i vođenje računa o potrebnim higijenskim sredstvima

Uslovi:

  • II, III stepen stručne spreme
  • Poželjno predhodno iskustvo
  • Poželjno osnovno poznavanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Mesečnu zaradu u visini od 35.000 dinara
  • Rad u dve smene (7-8 sati dnevno)
  • Prijava radnog odnosa

Profil kandidata:

  • Pedantnost, marljivost, odgovornost, ljubaznost

Napomena:

Zainteresovani kandidati svoje radne biografije mogu poslati putem elektronske kontakt forme.

Kandidati radne biografije mogu slati na: office@hotelhollywoodland.com

Informacije na telefone: 011/428 15 47 ili 062/650 750

Kandidati koji svoje radne biografije dostavljaju elektronskim putem, saglasni su da se njihovi lični podaci mogu koristi u procesu selekcije i regrutacije kandidata, u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Pročitaj više
Deklaranti-veleprodaja kozmetike

Postavljen od NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

11 dana do isteka

Više gradova

Potrebni su nam radnici za lepljenje deklaracija.

Firma se nalazi u  Dobanovcima,u pitanju je firma koja se bavi veleprodajom kozmetike.

Radno vreme je od 08-17h. Isplata je na 15 dana,  183,93  din po satu.

Što se tiče obaveza studenata izlazimo u susret.

Najviše bi nam odgovaralo da je neko iz okoline – Zemun, Novi Beograd, Batajnica, Surčin, Dobanovci, Ugrinovci.

Prijave putem sajta ili na viber- porukom 060 0999520

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00