7 Oglasa za posao za kategoriju Obrazovanje, jezici

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

Grad

Premium oglas

Osoba za znanjem stranog jezika za rad u agenciji

Postavljen od TIM omladinska zadruga

31 dan do isteka

Više gradova

Omladinskoj zadruzi potreban veći broj radnika/ radnica sa dobrim znanjem engleskog , španskog i arapskog jezika, za rad u marketinškoj agenciji.

Plata je 500 eura i predviđena je obuka.

Posalti CV ili se javiti na 063/300-422

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Predavač japanskog jezika

Postavljen od EUROSCHOOL ŠKOLA STRANIH JEZIKA

10 dana do isteka

po dogovoru

Potreban predavač japanskog jezika sa iskustvom.

Zainteresovani kandidati mogu da konkurišu elektronski putem sajta ili na email: office@euroschool.rs

 Telefon za informacje: 064/3005462

Saradnik za međunarodnu saradnju

Postavljen od MNG Centar doo

25 dana do isteka

MNG trening Centar je firma osnovana 2005. godine, koja pomaže svojim klijentima u razvoju kompetencija zaposlenih i reorganizaciji poslovanja i poslovnih procesa u cilju povećanja profitabilnosti i konkurentnosti poslovanja.

Oglašavamo potrebu za angažovanjem:

  Saradnika za međunarodnu saradnju

Osnovni opis dužnosti:

  • Analizira potencijale saradnje i projektne mogućnosti i šanse
  • Obavlja korespodenciju sa međunarodnim partnerima
  • Izrađuje dokumente na engleskom jeziku
  • Vodi administraciju iz odnosa sa partnerima
  • Vrši analizu troškova i koristi projektne saradnje
  • Popunjava aplikativne projektne formulare

Saradnik će biti podržan od našeg tima informacijama i smernicama za rad.

Dnevno angažovanje: 4 sata dnevno (pola radnog vremena)

Potrebni uslovi, veštine i kompetencije:

  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Odlične sposobnosti pisanog i usmenog poslovnog izražavanja
  • Dobro korisničko znanje upotrebe MS Office-a
  • Analitičke sposobnosti, Energija, Komunikacija

Nudimo:

  • Fiksna plata plus jasno definisan sistem nagrada za ostvareni rezultat,
  • Dinamično radno okruženje,
  • Napredak u karijeri,
  • Otvoren i pošten odnos,
  • Podršku tima u svakom trenutku.

Radne

biografije (CV) slati na: posao@mngcentar.com

Napomena:

Sve prijave će biti razmatrane u punoj poverljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Vaspitač u vrtićkoj grupi

Postavljen od PU Koloseum

Beograd

50000-80000 din

Predškolska ustanova Koloseum prima vaspitača u stalni radni odnos, kreativnu, pedantnu i organizovanu osobu, isključivo sa završenom Višom strukovnom školom ili Učiteljski fakultet smer vaspitač.

Prednost kandidatima sa radnim iskustvom.

Nudimo mogućnost napredovanja, prijavu i korektan odnos.

Obavezno dostaviti kraci CV uz prijavu.

Predavač holandskog jezika

po dogovoru

Potreban predavač holandskog jezika sa iskustvom.

Zainteresovani kandidati mogu da konkurišu elektronski.

Telefon za informacje: 0643005462

Email za prijave: office@euroschool-bg.com

Pročitaj više
Profesor ili apsolvent engleskog jezika

Postavljen od MOMENT SCHOOL

24 dana do isteka

Centru za strane jezike Moment School potreban diplomirani profesor engleskog  jezika ili apsolvent sa ili bez iskustva, za rad sa odraslim polaznicima.

Postoji mogućnost stalnog zaposlenja.

Za više informacija i zakazivanje razgovora pozovite nas na telefon: 060 313 55 83

Diplomirani vaspitač za rad u privatnim i državnim institucijama

Postavljen od Partners&Orka

38 dana do isteka

Inostranstvo

preko 120000 din

  DIPLOMIRANI VASPITAČ U PRIVATNOM/DRŽAVNOM VRTIĆU U NEMAČKOJ

Partners & Orka, licencirana agencija za
zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta,radi zakup oglasnog prostora,
informisanje, selekciju kandidata za svoga klijenta, koji za svoje potrebe potražuje
radnike na poziciji.

Licencirani vaspitači u privatnom/državnom vrtiću u Nemačkoj

Mesto rada: Nemačka

Uslovi rada: Radno vreme prema standardima
Nemačkih uslova rada.

Poslodavac obezbeđuje:

Zarada 2980 EUR bruto.

Prvih 30 do 60 dana obezbeđen smeštaj o
trošku poslodavca.

Za učenje jezika,obezbeđena je obuka o

Za lica koja nemaju EU papire,radi se izrada
radnih dozvola.

Bezbednost zdravlja na radu.

Opis posla:

– briga o fizičkom, psihičkom,
socijalno-emocionalnom, spoznajnom razvoju deteta

– briga o razvoju komunikacije i
stvaralaštva

– saradnja sa stručnjacima lekarske,
pedagoške, sociološke i psihološke struke

– blagovremeno uviđanje eventualnih
nedostataka ili izuzetnih sposobnosti deteta

– obrazovanje i vaspitavanje dece

Uslovi za apliciranje:

VSS ( 7 stepen stručne spreme )

Položen državni ispit je obavezan.

Licenca za vapitača predstavlja prednost,ali
nije obavezan uslov.

Potrebno znanje Nemačkog jezika ( B1,B2 )

Kandidati koji prijave putem elektronske
pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i
prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila: hr@partners-orka.co.rs

Kontakt za informacije : Viber ili WhatsApp +381641260055

Usluge agencije su besplatne za kandidate
koji potražuju posao.

Oglas je aktuelan 60 dana od dana postavke
oglasa.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00