21 Oglasa za posao za kategoriju Prehrambena industrija

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

Grad

Premium PLUS

Pizza majstor/pomoć u šanku

Postavljen od PR UR BELLISSIMA

9 dana do isteka

po dogovoru

Potreban pizza majstor sa iskustvom.

Potrebna osoba za ispomoc u sanku.

Telefon za informacije i zakazivanje razgovora: 0643750226

Pekar (m/ž)

Postavljen od ŽEKI DOO

19 dana do isteka

Novi Sad

preko 120000 din

Potreban nam je pekar (m/ž) za rad u pekari u Novom Sadu za pravljenje hleba i peciva.

Potreban nam je pekar sa iskustvom.

Početna plata je 100.000 dinara.

Za više informacija i zakazivanje razgovora pozovite na telefon: 064/944-2104

Pročitaj više

Premium oglas

Tehnolog u proizvodnji

Postavljen od Medical doo Mionica

12 dana do isteka

Mionica

80000-120000 din

Potreban nam je prehrambeni tehnolog u proizvodnji, jedno radno radno mesto je u pitanju.

Plata je od 70.000 do 100.000 dinara

Stalno radno mesto, stalni posao

Vaše prijave šaljite na email: medicalmilorad@gmail.com

Telefon za informacije: 063/217-704

Kontakt osoba: Milorad

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Pomoćne radnice/ radnici u pekari

Postavljen od S.Z.T.R. Lim Pro

13 dana do isteka

Više gradova

50000-80000 din

Potrebne pomocne radnice/ radnici - prodavačice/ prodavci za rad u pekari na Novom Beogradu.

Posao podrazumeva pripremu i odrzavanje higijene.

Pozeljno radno iskustvo na slicnim poslovima.

Stalni radni odnos.

Za više informacija pozovite na telefon: 064-55-444-88

Buregdžija

22 dana do isteka

Novi Sad

Potreban nam je majstor buregdžija za pravljenje bureka u pekari u Novom Sadu.

Početna plata 130.000 dinara.

Za više informacija i zakazivanje razgovora za posao pozovite nas na telefon: 064/ 944-2104

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Prodavačica/ prodavac

Postavljen od KUCA HLEBA KM

16 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Pekari Grubanoski potrebne prodavačice/ prodavci sa iskustvom.

Trazimo vredne,odgovorne,ozbiljne,ljubazne,komunikativne prodavačice za rad u našem timu.

Uslovi rada: Siguran posao,redovna plata,prijava.

Dužnosti: Usluživanje kupaca,rad na kasi,selekotovanje robe,izlaganje artikla u vetrinu,održavanje higijene prodajnog mesta.

Pročitaj više
Radnik na mašini za pakovanje

Postavljen od CENTROPAK DOO

5 dana do isteka

Niš

po dogovoru

Opis posla:

sedi se na stolici i sakupljaju se kese koje idu po traci mašine, kese se ubacuju u kutije, kutije zatvaraju selotejpom i ređaju.

Radno vreme 07.30- 15.30 časova, pauza 10.30 - 11h

Iz Niša postoji direktna gradska autobuska linija sa ledene stene do preduzeća. Preduzeće se nalazi na 10 km od samog centra Niša na putu za Metro i Leoni, kod Frikoma.

Telefon za kontakt: 0695100111

E-mail: centropakinfo@gmail.com

Pročitaj više
Radnik na mikseru

Merošina

po dogovoru

Opis posla:

Sirovina u džakovima do 25  kilograma se ručnim viljuškarom dovozi do miksera, po spisku se to odmerava i ubacuje u mikser.

Iz miksera se istače na dugme u džak.

Taj džak se odloži na paletu.

Dva puta nedeljno utovar; radno vreme 07.30- 15.30h, pauza 10.30 - 11h

Iz Niša imate direktnu autobusku liniju sa ledene stene do preduzeća. Preduzeće se nalazi na 10 km od samog centra Niša, na putu za Metro i Leoni, kod Frikoma.

Telefon za kontakt informacije: 0695100111

Pročitaj više
Pomoćni radnici u fast food-u

Postavljen od Partners&Orka

6 dana do isteka

 Partners & Orka,
reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta
firmu iz Beograda – Žarkovo FAST FOOD ”MAVIJAN”, radi zakup oglasnog prostora
zbog potražnje kandidata za radnu poziciju:

Mesto rada:
Beograd  - Žarkovo

Opis poslova:

· Priprema priloga

· Priprema palačinki

· Održavanje higijene kuhinje

· Pakovanje hrane za dostavu

Nudi se:

· Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada

· Stimulativna i redovna primanja

· Stalan posao posle probnog perioda

· Obezbeđen obrok na radom mestu

· 1 slobodan dan u nedelji

· Početna pata 45 000rsd sa mogućnošću
napredovanja u zavisnosti od iskustva I zalaganja

· Prvu sanitarnu knjižicu plaća radnik, a svaku
ostalu obezbeđuje firma

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte
saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i
prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog
angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu
proslediti elektronskim putem na email adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon vlasnika
fast food-a: 063 244 973 Gordana Savić

Oglas je aktuelan
30 dana od dana postavke oglasa.

Usluge agencije
su besplatne za kandidate koji konkurišu za posao.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00