1 Oglasa za posao za grad OLIMPIAS KNITTING SERBIA DOO NIŠ

OLIMPIAS KNITTING SERBIA DOO NIŠ

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi OLIMPIAS KNITTING SERBIA DOO NIŠ

Izdvojeni oglas

Konfekcionar

Postavljen od OLIMPIAS KNITTING SERBIA DOO NIŠ

2 dana do isteka

Niš

35000-50000 din

Prestižna italijanska kompanija Olimpias Knitting deo Beneton grupe trazi konfekcionare sa i bez iskustva

Opis poslova:

-       Obavljanje poslova šivenja u skladu sa procesima proizvodnje i predviđenim standardima efikasnosti

-       Obavljanje pripreme i umnožavanja krojeva za šivenje

-       Rad u skladu sa definisanim rasporedom proizvodne linije i podelom ljudstva u liniji

-       Postizanje zahtevane norme u skladu sa procesom planiranja proizvodnje ,  s tim da je prvih 6 meseci obuka

-       Korišćenje mašina i opreme odgovorno i efikasno

-       Obavljanje drugih poslova na zahtev pretpostavljenog

Traženi profil kandidata:

-       Bez obzira na vrstu i stepen strucne spreme

-       Radno iskustvo nije neophodno

-       Pedantnost, sistematičnost, organizovanost

Nudimo:

stimulacije za ostvarene rezultate rada

Mogućnost napredovanja

Rad je samo u prvoj smeni od 07 do 15 h

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00