2 Oglasa za posao za grad Beli Mehur

Beli Mehur

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Beli Mehur

Koordinator-Menadžer

Postavljen od Beli Mehur

6 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Potrebna odgovorna osoba sa izraženim organizacionim veštinama za poziciju Koordinator-Menadžer:

Opis posla:

-Komunikacija i koordinacija sa zaposlenima i komitentima;

-Izrada izveštaja;

-Organizovanje obuke;

Obavljanje drugih poslova po nalogu nadređenog

Početna plata od 45.000,00 dinara. Mogućnost napredovanja.

Poželjno je da kandidat poseduje vozačku dozvolu B kategorije ( aktivan vozač )

Prijave slati na mail: belimehur@gmail.com

Pročitaj više
Održavanje higijene na objektu na Zvezdari

22 dana do isteka

Potrebne osobe za rad u prvoj i drugoj smeni, za održavanje higijene na objektu na Zvezdari.

Prva smena - ponedeljak - petak od  06h - 14h i 07-15h i

Druga smena - od ponedeljka do petka od 14 - 21h, subota 09h do 14h

Plata okvirno 40.000 hiljada.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00