2 Oglasa za posao za grad Cassini Enterijer Đidić

Cassini Enterijer Đidić

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Cassini Enterijer Đidić

Pomoćni stolar

Postavljen od Cassini Enterijer Đidić

22 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Oglas za posao: Pomoćni Stolar

Cassini je firma koja se dugi niz godina uspešno bavi opremanjem luksuznih stambenih i poslovnih prostora nameštajem po meri od pločastog materijala. Naša radionica, smeštena u Velikom Mokrom Lugu (u blizini hotela Majdan), prostire se na 350 m2 radnog prostora i opremljena je svim neophodnim alatima za obavljanje stolarskih delatnosti.

Trenutno smo u potrazi za 2 osobe koje bi obavljale poslove na poziciji Pomoćni Stolar. Potrebni su nam ljudi koji su pouzdani, voljni da napreduju i sposobni za timski rad.

Opis posla:

  • Priprema dasaka za sklapanje (razbušivanje, keksovanje)
  • Sklapanje elemenata
  • Priprema nameštaja za montažu uz pomoć majstora
  • Ispomoć majstorima na montaži

Kvalifikacije:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum 1 godina
  • Poželjna vozačka dozvola

Uslovi:

  • Plata od 80.000 do 90.000 dinara
  • Godišnji odmor (20 radnih dana)
  • Radno vreme od 08:00 do 16:00
  • Dobra atmosfera i skladan kolektiv
  • Neradni državni i verski praznici
  • Dobijate lični alat i uniformu

NAPOMENA: Nema terenskog rada van Beograda.

Za više informacija možete pozvati na telefon: +381694181099.

Pročitaj više
Stolar

Beograd

preko 120000 din

Oglas za posao: Stolar

Trenutno smo u potrazi za 2 osobe koje bi obavljale poslove na poziciji Stolar. Potrebni su nam ljudi koji su pouzdani, voljni da napreduju i sposobni za timski rad.

Opis posla:

  • Sklapanje elemenata od već isečenog materijala (univer/medijapan)
  • Priprema nameštaja za montažu
  • Montaža nameštaja

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum 3 godine

Uslovi:

  • Plata od 100.000 do 130.000 dinara

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00