1 Oglasa za posao za grad Enterijer Đidić

Enterijer Đidić

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Enterijer Đidić

Stolar

Postavljen od Enterijer Đidić

9 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Porodična firma koja se bavi proizvodnjom nameštaja po meri. Započeli smo svoj
posao 2002. godine iz hobija , vremenom smo prerasli u malu radionicu. Sada
prelazimo na sledeći stepenik gde su nam potrebni ljudi sa iskustvom. Želimo da
zaposlimo osobu koja je samostalna, vredna i odgovorna.Ono čime se najviše
bavimo jeste proizvodnja i ugradnja kuhinja, američkih plakara, dnevnih i
spavaćih soba, zidnih obloga.

Potrebna nam je osoba sa višegodišnjim iskustvom u izradi nameštaja od pločastih materijala
na poziciji Stolar.

Opis posla:

-  Sklapanje korpusa od već isečenog materijala

-  Sklapanje elemenata od medijapana (gerovanje)

-  Montaža nameštaja na lokaciji

  Uslovi:

- Početna plata od 80.000 do 120.000 dinara

- Neradni državni i verski praznici

- Radionicu u blizini centra grada

- Rad u jednoj smeni (prvoj)

- Godišnji odmor

  NAPOMENA: Nema terenskog rada van Beograda. Više informacija možete dobiti na telefonu +38162418102.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00