1 Oglasa za posao za grad Fondacija SOS Dečija sela Srbija

Fondacija SOS Dečija sela Srbija

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Fondacija SOS Dečija sela Srbija

Premium PLUS

F2F predstavnik na terenu

Postavljen od Fondacija SOS Dečija sela Srbija

59 dana do isteka

Više gradova

Fondacija SOS Dečija sela Srbija je nevladina, humanitarna i neprofitna organizacija. Od 2004. godine organizacija radi na unapređenju kvaliteta života dece i mladih bez roditeljskog staranja, osnaživanju porodica u riziku, ekonomskom osamostaljivanju mladih iz ranjivih grupa, kao i pružanja pomoći u urgentnim situacijama lokalnom stanovništvu i izbeglicama kroz različite vidove podrške. U cilju pružanja podršku realizaciji naših programa, a u okviru projekta čiji je cilj aktivacija najšire populacije, tražimo:

Lokacija: Beograd

Opis posla:

F2F (face to face – „licem u lice”) predstavnici na terenu su zaduženi za informisanje šire javnosti o radu organizacije „SOS Dečija sela Srbija“, kao i za aktivno uključivanje što većeg broja građana u donatorski klub „Zlatno srce“, a u skladu sa jasno definisanim procedurama Fondacije.

Građani koji se na ovaj način pridruže našem donatorskom klubu, svojim redovnim, mesečnim donacijama, direktno pomažu da obezbedimo dom pun ljubavi za decu bez roditeljskog staranja iz cele Srbije.

Potrebno je više izvršilaca.

F2F predstavnik na terenu je:

  • Zainteresovan za humanitarne aktivnosti
  • Spreman za rad na terenu na različitim lokacijama ili na otvorenim i zatvorenim lokacijamа (šetališta, šoping centri, supermarketi i sl.)
  • Odgovoran, motivisan i posvećen
  • Osoba sa izraženim komunikacionim veštinama
  • Sklon timskom radu
  • Zainteresovan za sticanje novih znanja i razvoj veština

Nudimo:

  • Fiksnu zaradu i bonuse za adekvatno vrednovanje rada i rezultata rada
  • Ugovor o privremeno povremenim poslovima (plaćeni doprinosi, zdravstveno osiguranje i prevoz)
  • Trening i redovne obuke; razvoj u profesionalnom okruženju
  • Dinamičan posao, sa fleksibilnim radnim vremenom i izraženo humanom svrhom i ciljem

Našim predstavnicima na terenu zajednička je visoka motivacija, predanost radu i pozitivan stav, a u svakodnevnom radu ih prati i usmerava naš tim za podršku.

Ukoliko želite da steknete nova iskustva, radite plemenit posao i usavršavate svoja znanja i veštine, biografiju sa prijavom treba poslati elektronskim putem.

Ukoliko ste zainteresovani pošaljite svoju biografiju na:

karijera@sos-decijasela.rs

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00