1 Oglasa za posao za grad Grafostil doo u stečaju

Grafostil doo u stečaju

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Grafostil doo u stečaju

TEHNIČKI SEKRETAR

Postavljen od Grafostil doo u stečaju

12 dana do isteka

Kragujevac

50000-80000 din

Štamparija GRAFOSTIL iz Kragujevca traži pojačanje i raspisujemo konkurs za poziciju: TEHNIČKOG SEKRETARA!

OPIS POSLA:

  • Stručna i logistička podrška u realizaciji poslovnih obaveza menadžmenta
  • Eksterna komunikacija sa klijentima i partnerima
  • Interna komunikacija sa zaposlenima u vezi sa organizacijom i zakazivanjem poslovnih sastanaka
  • Vođenje računa o dokumentaciji, razvrstavanje, prosleđivanje i arhiviranje dokumentacije
  • Vođenje arhivske knjige
  • Fakturisanje (SEF), izdavanje predračuna, avansnih i konačnih računa
  • Koordinira aktivnosti za infrastrukturalno održavanje i održavanje higijene proizvodnog i poslovnog prostora
  • Prijem, protokolisanje i slanje pošte

KVALIFIKACIJA

  • Srednja ili viša stručna sprema
  • Znanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office, MS windows, Internet)
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00