1 Oglasa za posao za grad INFO BIZNIS.RS DOO

INFO BIZNIS.RS DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi INFO BIZNIS.RS DOO

Izdvojeni oglas

Predstavnik prodaje u call centru

Postavljen od INFO BIZNIS.RS DOO

19 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Biznis.rs je jedinstveni informativni portal koji se bavi ekonomskim, finan- sijskim temama, tržištem i privredom – od makroekonomskih analiza svetskih i domaćih kretanja do IT industrije.

Zbog povećanog interesovanja kompanija za usluge koje pruža portal Biznis.rs u potrazi smo za novim ljudima u sektoru prodaje na poziciji:

PREDSTAVNIK PRODAJE U CALL CENTRU

Glavni zadatak predstavnika prodaje je komunikacija sa novim i postojećim klijentima, prodaja usluga putem telefona i održavanje kontakata sa pravnim licima iz Srbije.

Opis posla:

• Komunikacija putem telefona sa pravnim licima

• Predstavljanje usluga portala Biznis.rs i dogovaranje saradnje

• Evidencija i izveštaji o radu i postignutim rezultatima

• Saradnja sa ostalim sektorima u kompaniji

Kandidati moraju ispunjavati sledeće kriterijume:

• Minimum IV stepen stručne spreme

• Odlične organizacione sposobnosti

• Razvijene veštine pregovaranja i prodaje

• Orijentisanost ka ciljevima i prodajnim rezultatima

• Poznavanje rada na računaru

Mi nudimo:

• Fiksnu neto zaradu od 50.000 do 120.000 RSD, uz mogućnost bonusa

• Plaćen topli obrok

• Radno vreme 8-16 h radnim danima

• Dinamično okruženje i timsku atmosferu

• Bonus dobrodošlice trećeg meseca 15.000 RSD

Ukoliko se pronalazite u navedenom pošaljite prijavu na sledeće kontakte:

Telefon: 064/8112307 Mail: info@biznis.rs

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00