24 Oglasa za posao za kategoriju Fizički poslovi

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

Grad

Istaknuti oglas

Radnici za fizičke poslove u magacinu

Postavljen od TIM omladinska zadruga

24 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Omladinskoj zadruzi Tim potrebni radnici za fizički posao u magacinu-odvajanje i prepakivanje robe.

Magacin je na Batajničkom drumu.

Radi se od 20h do 04h. Prosečna plata 55.000,00 din. Plaćeni doprinosi. Posao je na duži vremenski period.

Poslati CV ili se javiti na 063/300-457

Pročitaj više
Radnici za ubacivanje limuna u mašinski sokovnik

4 dana do isteka

Omladinskoj zadruzi potrebni pomoćni radnici za ubacivanje limuna u mašinski sokovnik.
Radi se šest dana u nedelji, u dve smene. Obezbeđen obrok. Plata  44.000,00 din. i plaćeni doprinosi.
Poslati CV ili se javiti na 063/300-422 i 063/300-457

Pročitaj više
Radnici za fizičke poslove u štampariji

5 dana do isteka

Omladinskoj zadruzi Tim potrebni radnici za fizičke poslove u štampariji novina-noćni rad:

Mesto rada je Novi Beograd, radno vreme od 20h do 04h, dnevnica 1.700,00 dinara.

Poslati CV ili se javiti na 063/300-422

Pročitaj više
Domar - Dom za stare na Vracaru

Postavljen od Gala luks d.o.o

Beograd

35000-50000 din

Potreban DOMAR starackom domu sa sedistem na Vracaru .

Posao obuhvata :

  • razne električarske popravke
  • intervencije na enterijeru – bravarske ili stolarske popravke,
  • ciscenje dvorista
  • nabavka namirnica
  • razne sitne gipsarske popravke

Radno vreme radnim danima 08-16h ,svaka druga subota radna,nedelja slobodan dan .

Pocetna plata 40.000 RSD+obrok+prijava

Za vise informacija mozete pozvati :

060 3541 582

064 6598 818

064 6598 817

060 090 4470

Pročitaj više
Fizicki radnik-Novi Beograd

Fizicki radnik potreban objektu na Novom Beogradu.

Potrebno je da kandidat ima iskustva sa rucnim alatom .

Posao obuhvata pomocne  molersko-farbarske poslove, kao i bravarski poslovi.

Radno vreme 08-17h

Pocetna plata je 40.000 rsd+prijava +obrok

Potrebni su vredni ,uredni,vitalni i ljubazni kandidati.

Za vise informacije pozovite na

Pročitaj više
Pomoćni radnik u magacinu

Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA MJOB

6 dana do isteka

Leskovac

Za potrebe našeg klijenta tražimo motivisane omladince za poziciju Pomoćni radnik u magacinu, u Leskovcu.

Opis posla:

  • Kontrola primljene/otpremljene robe
  • Utovar/istovar robe
  • Komisioniranje,sortiranje i priprema robe za distribuciju kupcima
  • Pakovanje miks paleta

Profil kandidata:

  • Spretni i odgovorni

Kandidatima nudimo:

  • Angažovanje na duže vreme
  • Radno vreme 8h dnevno, 6 dana nedeljno
  • Zaradu od 220 rsd/h

Zainteresovani omladinci mogu se prijaviti slanjem sms-a na 0606808916 navesti ime i prezime, godište,  Magacin Leskovac ili na našem sajtu www.mjob.rs na broj oglasa 7013.

Pročitaj više
Omladinci za rad u fabrici u Požarevcu

Postavljen od NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

9 dana do isteka

Požarevac

Opis poslova za fizičkog radnika:

  1. Vrši otpakivanje proizvodne opreme (mašina i njihovih delova) koje su isporučene na paletama
  2. Vrši otklanjanje najlonskih pokrivača, traka za obezbeđivanje tovara, otkivanje i odvrtanje mehaničkih držača kojima je oprema pričvršćena za palete
  3. Vrši prikupljanje i odlaganje otpadnog materijala na za to predviđeno mesto
  4. Vrši ručno prenošenje delova manje težine
  5. Pomaže monterima pri ručnom transportu opreme do mesta ugradnje
  6. Odgovoran je da se prilikom obavljanja poslova utovara/istovara i manipulacije pridržava mera bezbednosti i zdravlja na radu tj. da vodi računa da ne ugrozi sebe, sredstvo sa kojim radi, opremu koju prenosi i zaposlene koji se u toku utovara/istovara nalaze u neposrednoj blizini.
  7. Odgovoran je za primenu potrebnih mera HTZ.

Period angažovanja:

  1. Od 07. do 26.06. – 2 radnika
  2. Od 28.06. do 10.07. – 3 radnika

Cena radnog sata 250 dinara

prijave putem sajta

Pročitaj više
Viljuškaristi za fabriku u Požarevcu

Požarevac

Opis poslova za viljuškariste:

  1. Odgovoran je za pravilan utovar, istovar i uskladištenje robe.
  2. Odgovoran je za efikasan istovar i blagovremeno snabdevanje montaže potrebnim materijalima.
  3. Odgovoran je za istovar opreme.
  4. Odgovoran je da se prilikom obavljanja poslova utovara/istovara i manipulacije pridržava mera bezbednosti i zdravlja na radu tj. da vodi računa da ne ugrozi sebe, sredstvo sa kojim radi, opremu koju prenosi i zaposlene koji se u toku utovara/istovara nalaze u neposrednoj blizini.
  5. Po potrebi odgovoran za prevoz materijala između dva magacina na različitim lokacijama (dislocirani magacini u Požarevcu) teretnim vozilom u skladu sa osposobljenošću.
  6. Odgovoran je za primenu potrebnih mera HTZ.
  7. Vrši izdavanje materijala po trebovanju.
  8. Prilikom izdavanja materijala vodi računa da tačno i po vrstama izda trebovanje kako ne bi došlo do zamene.
  9. Vodi računa o pravilnom uskladištenju materijala i njihovo čuvanje.
  10. Vodi računa da se prilikom utovara i istovara materijali ne oštete.
  11. Za vreme mirovanja viljuškara uključuje ga radi punjenja akumulatora i ne dozvoljava drugim licima da rukuju sa istim.
  12. Vodi računa o ispravnosti viljuškara i stara se da je viljuškar uvek u voznom stanju.
  13. Obaveštava servisera viljuškara o potrebi za održavanjem i drži ga u ispravnom stanju i čistog.
  14. Obavlja  i sve druge poslove po nalogu neposrednih rukovodioca.

Period angažovanja je:

  2. Od 28.06. do 10.07. – 1 radnik

Plata 55000 dinara

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00