1 Oglasa za posao za grad A S KOMERC DOO

A S KOMERC DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi A S KOMERC DOO

Knjigovođa

Postavljen od A S KOMERC DOO

2 dana do isteka

po dogovoru

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Knjigovođa.

Mesto rada Novi Beograd,  (Genex)

Opis posla:

        Knjiženje ulaznih i izlaznih faktura, izvoda i gotovinskih računa;

  • Ažurno vođenje potrebne evidencije o robnom, materijalnom i finansijskom poslovanju;
  • Komunikacija sa dobavljačima, usaglašavanje kartica;
  • Obračun mesečnog PDV-a;
  • Rad na portalu e -uprave(predaja pdv prijava, obracuna zarada....)
  • Prijave, promene i odjave zaposlenih u CROSO sistemu;
  • Obračun zarada, naknada zarada i drugih primanja zaposlenih;

Potrebno znanje i veštine:

  • Minimum tri do pet godina radnog iskustva na poslovima knjigovođe;
  • SSS/VSŠ/VSS;
  • Poželjno je iskustvo rada u knjigovodstvenoj agenciji

Nudimo:

  • Redovna primanja,
  • Prijave slati elektronskim putem.
  • Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00