1 Oglasa za posao za grad Bohemian doo

Bohemian doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Bohemian doo

Recepcioner u hotelu

Postavljen od Bohemian doo

7 dana do isteka

Bohemian je novi smeštajni objekat u samom srcu grada, u Skadarskoj ulici. Odlikuju ga moderan dizajn i izvrsna usluga.

Potreban nam je: Recepcioner/ recepcionerka

Opis posla:

Prijem gostiju i dodeljivanje soba

Evidencija osnovnih podataka o gostima

Evidencija o popunjenosti hotela i o planiranim datumima dolazaka i odlazaka gostiju

Slanje potvrda o rezervacijama

Pružanje opštih informacija i informacija o hotelskim uslugama

Odgovaranje i preusmeravanje poziva i e-mailova

Naplata smeštaja i drugih usluga hotela

Rad sa novcem i kreditnim karticama

Administrativni poslovi i rad sa fiskalnom kasom

Izrada dnevnih finansijskih izveštaja

Primanje reklamacija gostiju i brzo rešavanje istih

Uslovi:

Minimum srednja stručna sprema

Obavezno znanje engleskog jezika (poželjan i drugi strani jezik)

Poznavanje rada na računaru (Office paketa i interneta)

Prednost imaju kandidati sa visokim i srednjim obrazovanjem iz oblasti hotelijerstva

Poželjno radno iskustvo u poslovima iz oblasti hotelijerstva i ugostiteljstva, ali nije neophodno

Profil kandidata:

Odgovornost i posvećenost u radu

Snalažljivost, komunikativnost i spremnost za saradnju

Pouzdanost, samostalnost i preduzimljivost

Ljubaznost, strpljivost i uslužnost

Spremnost za rad u timu

Nudimo:

Odlične uslove za rad,dva dana nedeljno slobodno.

Rad u smenama. Prva,druga i treca smena.

Prikazana je plata za prvi mesec probnog rada.

Mogućnost napredovanja.

Vaš CV, možete poslati elektronskim putem sajta klikdoposla.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00