1 Oglasa za posao za grad COOPSERVICE BMK DOO

COOPSERVICE BMK DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi COOPSERVICE BMK DOO

Higijeničarka/ higijeničar

Postavljen od COOPSERVICE BMK DOO

15 dana do isteka

Više gradova

35000-50000 din

Opis posla

Potrebni izvršioci za obavljanje poslova profesionalnog čišćenja. Potreban veći broj izvršilaca koji će posao obavljati na lokacijama koje su poverene poslodavcu.

Radni zadaci:

- Samostalno obavljanje poslova čišćenja po pravilima, normama i uputstvima za rad, a prema pruženoj stručnoj obuci i nadzoru Predradnika na objektu.

- Neposredno rukovanje sredstvima za rad i opremom.

- Pravilno korišćenje potrošnog materijala i sredstava za rad

Radno iskustvo

- Nije neophodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Profil kandidata

- Potrebna profesionalna, odgovorna i vredna osoba.

- Tačnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost u radu.

Nudimo

- Profesionalnu obuku za rad sa profesionalnim hemikalijama za čišćenje

- Stimulativno radno okruženje

- Mogućnost napredovanja

Napomena

Regularno radno vreme a prema organizaciji posla/objekta.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00