1 Oglasa za posao za grad Digital Azut doo

Digital Azut doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Digital Azut doo

Izdvojeni oglas

Agent prodaje u call centru

Postavljen od Digital Azut doo

5 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Kompanija Digital Azut doo

kao jedna od vodecih marketinskih kuca u domenu telemarketinga na podru¢ju Srbije i regiona, a sled povecanog obima posla i novih projekata, trazi nove ambiciozne jude za poziciju

AGENT PRODAJE U CALL CENTRU

OPIS POSLA:

  • Predstavijanje usluga i dogovaranje saradnje
  • Komunikacija sa novim i postojecim klijentima
  • Vodenje evidencije u CRM-u
  • Usvajanje novih vestina i tehnika prodaje

PROFIL KANDIDATA:

  • Iskustvo u prodaji je prednost, ali nije presudno
  • Komunikativan i dobar pregovarac
  • Poznavanje osnovnog rada na racunaru
  • Kolegijalan, spreman za timski ali i na samostalan rad
  • Organizovan, usmeren na prodaju
  • Minimum IV stepen srednje strucne spreme

NUDIMO VAM:

  • Fiksnu neto zaradu od 50.000 do 120.000 RSD, uz moguénost bonusa
  • Obezbeden ruck od strane firme
  • Radno vreme 8-16h, vikend slobodan
  • Dinamican i kreativan posao, timski rad
  • Mogucnost napredovanja i stalno usavrsavanje uz sigurnost zarade
  • Prijava od prvog dana
  • Strucna obuka i podr§ka u nasem prodainom centru
  • Bonus dobrodoslice mececa 15.000 RSD
  • Mail: zapos|javanje@digital-azut.rs

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00