2 Oglasa za posao za grad Enterijer Brashic Lux

Enterijer Brashic Lux

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Enterijer Brashic Lux

Radnik u pripremi

Postavljen od Enterijer Brashic Lux

7 dana do isteka

Enterijer Brashic Lux je firma koja se bavi proizvodnjom komadnog nameštaja namenjenog opremanju poslovnih I privatnih objekata u Srbiji i inostranstvu.

U potrazi smo za pojačanjem na poziciji:

Opis posla:

  • Rad u radionici

Znanje i veštine:

  • Osnovno poznavanje materijala i korišćenje ručnog alata
  • Radno iskustvo: sa min 1 god. iskustva

Profil kandidata: Komunikativan, orjentisan ka timskom radu, spreman na stalno usavršavanje, odgovoran, sistematičan, precizan.

Nudimo:

  • Rad u dinamičnoj i poslovno korektnoj atmosferi;
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog usavršavanja;
  • Redovnu zaradu i mogućnost napredovanja;
  • Radno vreme od ponedeljka do petka od 08- 17h (dve pauze po 30 min), svaka druga subota je radna.
  • Prekovremeni rad po potrebi koji je dodatno plaćen

Napomena:

  • Proizvodnja se nalazi u Železniku.

Zainteresovani kandidati se za posao mogu javiti na telefon 069/705-178 ili elektronski putem prijave. Uz prijavu dostaviti CV.

Ukoliko kandidat nije iz Beograda obezbeđujemo stan.

Pročitaj više
Pomoćni stolar

Enterijer Brashic Lux je firma koja se bavi proizvodnjom komadnog nameštaja namenjenog opremanju poslovnih I privatnih objekata u Srbiji
i inostranstvu.

Opis posla:

  • Znanje i veštine:
  • Poznavanje materijala I korišćenje ručnog alata
  • Radno iskustvo: sa I bez iskustva
  • Profil kandidata: Komunikativan, orjentisan ka timskom radu, spreman na stalno usavršavanje, odgovoran, sistematičan, precizan.

Nudimo:

  • Prekovremeni rad po potrebi koje je dodatno plaćen

Napomena:

Ukoliko kandidat nije iz Beograda obezbeđujemo stan

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00