2 Oglasa za posao za grad Excellent Cargo

Excellent Cargo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Excellent Cargo

Rezervni vozač Novi Sad

Postavljen od Excellent Cargo

2 dana do isteka

Novi Sad

80000-120000 din

Oglas za posao: Vozač sa C i E kategorijom u Novom Sadu

Potreban vozač sa C i E kategorijom za rad u firmi Excellent Cargo Doo. Pozicija obuhvata rad kao rezervni vozač u domaćem transportu, sa zadatkom zamene vozača koji dolaze u zemlju iz međunarodnog transporta.

Lokacija: Rodoljuba Čolakovića 12/313, Novi Sad.

Uslovi za kandidate:

  • Potrebno iskustvo u vožnji barem godinu dana.
  • Mogu se prijaviti i penzionisani vozači.
  • Obavezna redovna prijava.

Nudimo:

  • Stalni posao.
  • Plata: 110.000 dinara.

Zainteresovani kandidati mogu kontaktirati:

  • Vladimir Radovanović: 064/8481301,
  • Petar: 064/8481302.

Ovo je odlična prilika za vozače koji traže stabilnost i dobre uslove rada. Ukoliko ste zainteresovani, slobodno se javite navedenim kontaktima za više informacija ili za dogovor o razgovoru za posao.

Pročitaj više
Administrativni radnik, mehaničar, vozač

48 dana do isteka

Novi Sad

po dogovoru

Oglas za posao: Administrativni radnik, mehaničar, vozač

Opis poslova:

  • Organizacija i vođenje voznog parka, uključujući registracije, šestomesečne preglede, vođenje tahografa i slično.
  • Obavljanje minimalnih popravki na vozilima.
  • Vožnja kamiona kod majstora po potrebi.
  • Rad na poslovima administracije i organizacije u transportnom preduzeću.

Uslovi:

  • Vozačka dozvola C i E kategorije.
  • Iskustvo u administrativnim poslovima i vođenju voznog parka.
  • Sposobnost obavljanja osnovnih popravki na vozilima.
  • Spremnost za rad na neodređeno vreme.

Benefiti:

  • Stalno zaposlenje.
  • Mogućnost rasta i napredovanja u okviru preduzeća.

Kontakt:
Zainteresovani kandidati mogu se javiti na kontakt telefon ili email adresu poslodavca kako bi podneli svoju prijavu.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00