1 Oglasa za posao za grad Feniks-Slatka kuca doo, Ogranak Gelato Saloon

Feniks-Slatka kuca doo, Ogranak Gelato Saloon

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Feniks-Slatka kuca doo, Ogranak Gelato Saloon

Istaknuti oglas

Prodavac sladoleda i kolaca

Postavljen od Feniks-Slatka kuca doo, Ogranak Gelato Saloon

20 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Prodavac sladoleda i kolača

Pozicija: Prodavac sladoleda i kolača

Ponuda:

  • 80.000 RSD je početna plata za kandidata koji ostaje u radnom odnosu posle mesec dana, nakon probnog rada.
  • 100.000 RSD je plata za obučenog radnika, tj. samostalno obavlja posao.

Radno vreme poslastičare je svaki dan od 8-23h.

Opis posla:

  • Pružanje kvalitetne usluge i prodaja proizvoda
  • Održavanje higijene radnog prostora
  • Rad u smenama, uključujući vikend

Profil kandidata:

  • Ozbiljan pristup poslu
  • Ljubazna komunikacija s gostima i kolegama
  • Sposobnost rada u dinamičnom okruženju
  • Želja za napredovanjem i učenjem
  • Pouzdanost i fokus na ciljeve
  • Spremnost za timski rad

Pošaljite svoj CV elektronskim putem ako ste zainteresovani ili, ako imate pitanja, pozovite navedeni broj.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00