1 Oglasa za posao za grad M.Military Original Clothing

M.Military Original Clothing

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi M.Military Original Clothing

Pomocni radnik u magacinu

Postavljen od M.Military Original Clothing

5 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Oglas za posao: Pomoćni radnik u magacinu

Preduzeću M.Military Original Clothing u Preduzeću M.Military Original Clothing potreban je pomoćni radnik u magacinu za rad u ARMY SHOP-u na adresi Zrenjaninski put 94.

Opis posla:

  • Prijem robe, izlaganje robe, sortiranje robe, markiranje robe
  • Održavanje higijene u radnom prostoru
  • Rad u dve smene od ponedeljka do petka, subotom od 9:00 do 16:00 časova

Uslovi rada:

  • Prijava
  • Redovna plata
  • Puno radno vreme
  • Prijatno radno okruženje

Kandidati koji su odgovorni, komunikativni, vole militariju i žele da rade i budu deo tima u jedinstvenom i najvećem ARMY SHOPU na teritoriji Balkana i spremni su da obavljaju posao, mogu posetiti naš sajt www.mmc.rs kako bi saznali više o nama. Takođe, možete pogledati deo našeg prodajnog prostora na sledećem linku: https://www.mmoc.rs/wp-content/vr/

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV na e-mail adresu [email protected].

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00