1 Oglasa za posao za grad Mlekara Leskovac doo

Mlekara Leskovac doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Mlekara Leskovac doo

Radnik na održavanju kruga fabrike

Postavljen od Mlekara Leskovac doo

19 dana do isteka

Leskovac

Oglas za posao: RADNIK NA ODRŽAVANJU KRUGA FABRIKE - Mlekara d.o.o. Leskovac

Mlekara d.o.o. Leskovac raspisuje konkurs za radnu poziciju: RADNIK NA ODRŽAVANJU KRUGA FABRIKE.

Zaduženja:

  • Dužan je da rukuje i stara se o efikasnom radu uređaja i opreme, u skladu sa uputstvima za rukovanje opremom, u cilju poboljšanja kvaliteta obavljenih poslova.
  • Odgovoran je za rukovanje hidrauličnom presom za baliranje S-15 (svakodnevno presovanje ambalažnog otpada, prethodno klasiranog od strane proizvodnje i razdvajanje po boksevima).
  • Dužan je da svakodnevno pere prostorije gde su smešteni kontejneri i svakodnevno čisti deo oko mesta za odlaganje i prilaza smeću.
  • Odgovoran je za svakodnevno praćenje i održavanje čistoće i higijene u fabričkom dvorištu.
  • Dužan je da najmanje dva puta u toku dana (na početku i završetku smene) sakupi i otpremi na mesto za sakupljanje otpada, otpad iz proizvodnog pogona.
  • Brine o uređenju fabričkog dvorišta, zelenim i betonskim površinama.
  • Dužan je da kosi, sakuplja i organizuje iznošenje trave iz fabričkog dvorišta.
  • Dužan je da orezuje nisko rastinje i organizuje njegovo iznošenje iz fabričkog dvorišta.
  • Obavezan je da čisti sneg i led sa saobraćajnica, parkinga i pešačkih staza u fabričkom dvorištu.
  • Dužan je da kontroliše funkcionalnost i ispravnost slivnika i šahti u fabričkom dvorištu, u cilju otklanjanja svih neispravnosti, o čemu bez odlaganja obaveštava neposrednog rukovodioca.
  • Odgovoran je za uklanjanje prašine, peska i drugih naslaga sa saobraćajnica, parkinga i pešačkih staza u fabričkom dvorištu.
  • Dužan je da se stara o sistemu za zalivanje zelenih površina.
  • Obavezan je da zaliva zelene površine.
  • Odgovoran je za higijenu opreme, mašina i radne okoline.
  • Obaveštava neposrednog rukovodioca o nastalim neregularnostima u radu mašina, oštećenjima infrastrukture i eventualnim opasnostima u pogledu bezbednosti na radu, i preduzima hitne i neophodne mere na njihovom otklanjanju.

Uslovi rada:

  • Sposobnost reagovanja u kriznim situacijama.
  • Visoka mobilnost.
  • Nezavisnost od opojnih droga-narkotika i alkohola.
  • Da nije osuđivan i da se ne vodi istražni postupak.
  • Timski rad.
  • Kolegijalnost.
  • Strpljivost.

Pozivamo sve zainteresovane kandidate koji ispunjavaju navedene uslove da se prijave na ovu poziciju i postanu deo našeg tima.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00