1 Oglasa za posao za grad Nova Ishrana doo

Nova Ishrana doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Nova Ishrana doo

Premium PLUS

Pekar

Postavljen od Nova Ishrana doo

18 dana do isteka

Smederevo

po dogovoru

NOVA ISHRANA SMEDEREVO! Traži nove kolege za rad u timu!

NOVA ISHRANA SMEDEREVO firma koja se bavi proizvodnjom hleba, svežeg peciva i kolača predstavlja sinonim za kvalitet u pekarstvu.

Zbog povećanja obima posla raspisuje konkurs za posao PEKAR u Smederevu

Pekar

Opis posla:

  • radi na pripremi i izradi svih vrsta hleba i peciva, uključujući i ručnu izradu
  • održava higijenu i čistoću prostora, mašina i uređaja na kojima radi
  • rukuje, opslužuje i čisti delilice, okruglitelje, intermedijalne komore i rol mašine
  • prati kvalitet testa i kvalitet gotovog proizvoda

Uslovi za obavljanje posla:

obrazovanje treći nivo NOKS-a.

Nudimo:

  • Prijava na neodređeno vreme
  • Rad u prijatnom dinamičnom okruženju

Uslovi:

  • Rad u tri smene
  • Prethodno iskustvo je poželjno

Zainteresovani kandidati se za posao mogu javiti putem

kontakt telefona 064-8956261 ili putem mail adrese

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00