105 Oglasa za posao za grad Omladinska zadruga Snaga Mladosti

Omladinska zadruga Snaga Mladosti

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Omladinska zadruga Snaga Mladosti

Tesar

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

2 dana do isteka

Građevinskom preduzeću hitno su potrebni tesari za rad na gradilištu u Novom Sadu.

Radno vreme: od 07:00 do 17:00

Naknada za rad: 6 EUR/sat (protivvrednost u dinarima)

Slobodan dan: Nedelja

Topli obrok: Obezbeđen

Smeštaj: Obezbeđen

Prevoz: Obezbeđen od smeštaja do gradilišta

Za sve ostale informacije obratiti se na:

  • Tel: 011-4250-520
  • Tel: 060-3541-582
  • Tel: 060-614-0009

Pročitaj više
Pakovanje robe- pekara Surcin

Beograd

50000-80000 din

Kompaniji sa dugogodisnjom tradicijom, usled sirenja posla potrebne osobe

  PAKOVANJE ROBE U PEKARI

radno vreme od 07-14h, 14-21h

zarada: 65.000 do 70.000 pocetna

prijave slati na [email protected]

064/6598-819

Pročitaj više
Izlagač robe-4h-6h ili 8h radno vreme

Izlagači robe

Veoma uspešnom lancu marketa mesovite robe, usled uspona i širenja, potrebni su izlagači robe za sledeće zadatke:

Opis posla:

  • Uređivanje polica, rafova i izlaganje robe na adekvatan način
  • Pregled stanja robe i rokova trajanja
  • Radno vreme može biti 4h, 6h ili 8h, prilagođeno potrebama
  • Pružanje podrške i ohrabrenje za studente i đake

Prijave slati na e-mail adresu: [email protected]

Pročitaj više
Hostese/ promoteri

Ekskluzivnim restoranima na lokacijama Trg Republike i TC Galerija potrebne su HOSTESE-PROMOTER-KE.

Opis posla:

  • Organizacija promotivnih aktivnosti u neposrednoj blizini restorana;
  • Distribucija promotivnih materijala potencijalnim gostima;
  • Dočekivanje i usmeravanje gostiju;
  • Smeštaj gostiju za sto;
  • Pružanje informacija o trenutnim akcijama i ponudama restorana;
  • Održavanje efikasne komunikacije sa ostalim zaposlenima za bolju organizaciju i interakciju sa gostima;
  • Radno vreme: Smenski rad, 6 dana u nedelji.
  • zarada : dnevnica 2000,00

Prijave slati na [email protected]

011/4250-524

060/3541582

060/614-0009

Pročitaj više
Zanatlije - svih profila

Beograd

80000-120000 din

Zanatlije

Poznatoj uspešnoj kompaniji sa lancem maloprodajnih objekata usled dugogodišnjeg razvoja, uspona i izgradnje novih maloprodajnih objekata potrebne su zanatlije.

Kontakt:

  • Prijave slati elektronskim putem ili putem SMS-a na broj: 064/6598-819

Pročitaj više
Prodavac

3 dana do isteka

Posao: Prodavac u butiku kod Ikeje

Broj potrebnih radnika:
2 (m/ž), poželjno sa iskustvom

Radno vreme:

  • I smena: 09:00 - 15:40
  • II smena: 14:20 - 21:00

Pogodnosti:

  • Obezbeđen prevoz
  • Topli obrok

Slobodan dan:
1 dan po dogovoru

Neto zarada:
61.000 RSD

Kontakt telefoni:

  • 011/4250-521
  • 060/714-0003
  • 060/614-0009

Pročitaj više
Deljenje flajera Zemun

Više gradova

Potrebni omladinci za deljenje flajera

Lokacija: Zemun, Prvomajska i Dragana Rakića

Satnica: 350 RSD

  • Pošaljite SMS na 064/6598-819

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti slanjem SMS-a na navedeni broj.

Pročitaj više
POMOĆNI RADNIK/ICA U KUHINJI

4 dana do isteka

Restoranu na Novom Beogradu hitno je potreban radnik na poziciji pomoćni radnik u kuhinji.

Radno vreme: od 14:00 do 22:00

Naknada za rad: 70,000 RSD + nedeljni bonus

Beneficije:

  • Topli obrok obezbeđen
  • Prevoz plaćen
  • Prijava od prvog dana

Obaveze: Vredna, odgovorna i ozbiljna

Kontakt za više informacija:

Zainteresovani kandidati mogu se javiti na navedene kontakt telefone za više informacija i prijavu.

Pročitaj više
Elektrotehničar

Kompanija koja se bavi proizvodnjom kablova traži stručnog i predanog elektrotehničara koji će se pridružiti njihovom timu na Novom Beogradu. Ako imate strpljenja i mirne ruke za rad sa sitnim žicama i električnim komponentama, ovo je prilika za vas!

Obavezni uslovi:

  • Diploma elektrotehničke srednje škole ili elektrotehničkog fakulteta ili srodnog obrazovanja.
  • Iskustvo u poslovima elektrotehničara je poželjno, ali nije neophodno.
  • Sposobnost rada u sedećem položaju tokom celog radnog vremena.
  • Mirna ruka i strpljenje za rad sa malim žicama i detaljima.

Odgovornosti:

  • Montaža i spajanje električnih komponenti.
  • Rad u skladu sa kliznim radnim vremenom: radnim danima od 9 do 17 ili od 10 do 18, subotom od 10 do 15.
  • Slobodan dan - nedelja.

Ponuda:

  • Početna plata od 85.000 dinara, sa mogućnošću povećanja u skladu sa radnim iskustvom i uspešno obavljenim zadacima.
  • Rad u stimulativnom okruženju sa mogućnošću profesionalnog razvoja.
  • Povoljna lokacija na Novom Beogradu sa dobrim pristupom javnom prevozu.

Ako ste zainteresovani za ovu priliku i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas kontaktirate nas za više informacija:

  • 0114250523
  • 0603541582

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00