106 Oglasa za posao za grad Omladinska zadruga Snaga Mladosti

Omladinska zadruga Snaga Mladosti

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Omladinska zadruga Snaga Mladosti

Pranje sudova u restoranu m/ž - TC Galerija

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

2 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Pomoćni radnik na pranju sudova m/ž

Poznatom restoranu u centru grada hitno su potrebni radnici na poziciji pomoćni radnik na pranju sudova.

Lokacija: TC Galerija, Beograd na vodi
Radno vreme:
07:00-15:00h
15:00-23:00h
Slobodni dani: 2 slobodna dana po dogovoru
Neto zarada: 70.000 RSD

Prijave na:
060/614-0009
011/425-0523

Pročitaj više
Prodavac u pekari

Prodavac m/ž u pekari

Uglednom preduzeću za promet roba i usluga u Zemunu hitno je potrebno na više lokacija prodavac m/ž u pekari sa minimumom radnog iskustva u prodaji i to: Kanarevo Brdo, Banjica, Zemun - 10 lokacija, Zemun Polje, Novi Banovci, Stara Pazova i Inđija.

Kandidati treba da su snalažljive osobe, komunikativne i timski nastrojene kolege.

Radi se u smenama po 8 h.

Obezbeđen je topli obrok i prevoz.

Neto zarada je 70.000 RSD i više u zavisnosti od sposobnosti i ostvarene prodaje kandidata.

Za sve ostale informacije obratite se na kontakt tel.br.
011/4250-521
060/714-0003
060/354-1582
060/090-4470

Pročitaj više
Izlagaci robe- trgovci u marketima Altina,Ledine,Kotez

3 dana do isteka

Oglas za posao: Izlagači robe - Prodavci - Marketi Altina, Ledine, Kotež

Poznatoj uspešnoj kompaniji, koja ima lanac maloprodajnih objekata i koja se kontinuirano razvija, potrebni su:

Pozicije: Izlagači robe - Prodavci

Lokacije: Altina, Ledine, Kotež

Uslovi:

  • Mogu se prijaviti studenti i učenici
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u dve smene

Zarada: Od 65,000 do 75,000 dinara

Kontakt za prijavu:

Uz prijavu, poželjno je poslati sve relevantne informacije o sebi, kao i kontakt detalje.

Pročitaj više
Hr menadzer/ka , Beograd centar

4 dana do isteka

po dogovoru

HR Menadžer (PREDNOST PENZIONERI) u centru Beograda

Opis posla:

  • Prilagođavanje prioriteta poslovnim zahtevima
  • Kreiranje oglasa za posao i pregled biografija (nakon obuke)
  • Zakazivanje i sprovođenje intervjua sa potencijalnim kandidatima i poslovnim komitentima (nakon obuke)
  • Priprema teksta oglasa i oglašavanje konkursa za upražnjena radna mesta
  • Osnove administrativnih aktivnosti, poznavanje Word-a i Excel-a

Očekujemo od vas:

  • Sposobnost prilagođavanja prioritetima
  • Preduzimljivost s fokusom na rezultate
  • Nezavisnost u radu, dobra organizacija vremena i želja za učenjem

Ponudamo vam:

  • Prijavu od prvog dana
  • Mogućnost atraktivne zarade
  • Razvoj karijere kroz obuke, usavršavanje i mentorstvo

Za više informacija, pozovite 064/659-88-21

Pročitaj više
Kuvar m/ž

5 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Uglednom restoranu u Starom gradu hitno je potreban kuvar/ca sa iskustvom.

               - I smena od 07 - 15 h

               - II smena od 15 - 23h.

Obezbeđen topli obrok i prevoz.

1 dan u nedelji slobodan po dogvoru.

Neto zarada 120.000 rsd.

Za sve ostale informacije obratite se na tel.br. 011/4250-521, 060/714-0003, 060/614-0009, 60/354-1582

Pročitaj više
Konobar m/ž

Beograd

35000-50000 din

Uglednom restoranu za proslave i veselja na Novom Beogradu potrebna su 2 konobara m/ž.

Radno angažovanje predviđeno je za dane petak, subota i nedelja (sezonski).

Neto zarada je 48000 - 50000 rsd ili dnevnica od 3500 do 4000 rsd.

Za ostale informacije obratite se na tel. br.  011/4250-521, 060/714-0003, 060/614-0009, 060/354-1582

Pročitaj više
Elektrotehničar

Kompanija koja se bavi proizvodnjom kablova traži stručnog i predanog elektrotehničara koji će se pridružiti njihovom timu na Novom Beogradu. Ako imate strpljenja i mirne ruke za rad sa sitnim žicama i električnim komponentama, ovo je prilika za vas!

Obavezni uslovi:

  • Diploma elektrotehničke srednje škole ili elektrotehničkog fakulteta ili srodnog obrazovanja.
  • Iskustvo u poslovima elektrotehničara je poželjno, ali nije neophodno.
  • Sposobnost rada u sedećem položaju tokom celog radnog vremena.
  • Mirna ruka i strpljenje za rad sa malim žicama i detaljima.

Odgovornosti:

  • Montaža i spajanje električnih komponenti.
  • Rad u skladu sa kliznim radnim vremenom: radnim danima od 9 do 17 ili od 10 do 18, subotom od 10 do 15.
  • Slobodan dan - nedelja.

Ponuda:

  • Početna plata od 85.000 dinara, sa mogućnošću povećanja u skladu sa radnim iskustvom i uspešno obavljenim zadacima.
  • Rad u stimulativnom okruženju sa mogućnošću profesionalnog razvoja.
  • Povoljna lokacija na Novom Beogradu sa dobrim pristupom javnom prevozu.

Ako ste zainteresovani za ovu priliku i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas kontaktirate nas za više informacija:

  • 0114250523
  • 0603541582

Pročitaj više
Pomoćni radnik u kuhinji m/ž

Restoranu na Topčideru potreban radnik na poziciji pomoćnog radnika u kuhinji.

  • od 08h do 16h
  • od 13h do 21h
  • od 14h do 22h

Početna zarada: 80.000 rsd

Slobodni dani: jedan po dogovoru

Obezbeđen topli obrok

Prijave na:

  • 011/4250-520
  • 060/354-1582
  • 060/714-0003

Pročitaj više
Menadžer ljudskih resursa

KONKURS ZA POLOŽAJ MENADŽERA LJUDSKIH RESURSA M/Ž

Firmi na Vračaru je potreban:

MENADŽER LJUDSKIH RESURSA M/Ž

Opis posla:

  • Rekrutacija i selekcija kandidata
  • Kontaktiranje pravnih lica i sklapanje ugovora o poslovnoj saradnji

Uslovi:

  • VS ili VSS
  • OSOBE SA STEČENOM PENZIJOM

Kontakt telefon: 064-659-88-21
Email: [email protected]

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00