2 Oglasa za posao za grad ONE DOO agencija za privremeno zapošljavanje

ONE DOO agencija za privremeno zapošljavanje

Filter oglasa

Izaberite grad
Izaberite kategoriju
Izaberite tip posla
Stručna sprema
Plata u dinarima

Poslovi na vaš email

Kategorije
Grad

OGLAS
OGLAS

Oglasi ONE DOO agencija za privremeno zapošljavanje

JUNIOR OPERATER U INDUSTRIJI AMBALAŽE 68.000-70.000

Postavljen od ONE DOO agencija za privremeno zapošljavanje

9 dana do isteka

Zemun

50000-80000 din

ONE DOO traži JUNIORA OPERATERA U INDUSTRIJI AMBALAŽE

Opis posla:

  • Pakovanje gotovog proizvoda u žičane kontejnere i kartonske kutije, te obeležavanje prema uputstvima.
  • Radno vreme: Smenski rad u 3 smene po 8 sati: 06h-14h, 14h-22h, 22h-06h. Nedeljno smenjivanje.

Ostali uslovi:

  • Obezbeđena uniforma, oprema i sredstva za rad
  • Angažovanje na duži vremenski period
  • Lokacija: Zemun (pored Metro-a)
  • Zarada: 68.000 - 70.000
  • Obezbeđen besplatan parking

Prijave šaljite na: marijaoneagency@gmail.com

Pročitaj više
POMOĆNI RADNIK U KUHINJI

31 dan do isteka

Beograd

po dogovoru

Oglas za posao: Pomoćni radnik u kuhinji

One doo agencija za privremeno zapošljavanje traži Pomoćnog radnika u kuhinji.

Lokacija: Palilula
Radno vreme: Rad u dve smene
Zarada: Odlična zarada
Okruženje: Rad u prijatnom okruženju

Prijave slati na marijaoneagency@gmail.com.

Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.

KLIKDOPOSLA

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00