1 Oglasa za posao za grad S - Group doo

S - Group doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi S - Group doo

Premium PLUS

Magacinski radnik više izvršilaca (Novi Sad)

Postavljen od S - Group doo

10 dana do isteka

Novi Sad

po dogovoru

Magacinski radnik

Organizacija:

Društvo “S-GROUP” DOO, osnovano 1999. godine, bavi se proizvodnjom i distribucijom boja i lakova na teritoriji Republike Srbije i zemljama u regionu.

Lokacija:

Poslovnica u Novom Sadu, Put šajkaškog odreda broj 7 D

Zbog povećanog obima posla raspisujemo konkurs za zaposlene na radnom mestu:

MAGACINSKI RADNIK

Više izvršilaca

Opis posla:

  • Vrši kvantitativni i kvalitativni prijem robe
  • Vrši istovar robe u magacin prilikom prijema i utovar robe prilikom isporuka
  • Dostavlja potrebne izveštaje o stanju robe u magacinu
  • Odgovoran je za ispravnost robe i prateće dokumentacije
  • Odgovoran je za higijenu magacina i manipulativnog prostora oko magacina

Uslovi za radno mesto:

  • Završena III ili IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket) i aktivno korišćenje interneta
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Spremnost za timski rad

Nudimo:

  • Redovnu i stimulativnu zaradu
  • Rad u dinamičnom i pozitivnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja i imenovanja zaposlenog u šefa magacina i logistike
  • Nakon rada na određeno vreme, mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Napomena:

Kandidati moraju da ispunjavaju i ostale uslove propisane Zakonom.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV na email: [email protected]

Napomena:

Kandidate za koje budemo zainteresovani, pozvaćemo na razgovor

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00